Skocz do zawartości

Fiskalizacja kod błędu 2062

Polecane posty

Sprawdziłęm wszystko jak leci i jest tak  drukarka jest sieciowa ma własne ip

serwer z Suz - SUZ ma połączeniez z drukarką jest tylko informacja o tym żeby zainstalować poprawny sterownik,

komputer klient 1 z  SUZ - SuZ SUZ ma połączenie z z drukarką jest tylko informacja o tym żeby zainstalować poprawny sterownik, i ten komputer ma nazwę drukarki  taką samą jak na serwerze nie jest używany więc sporadycznie drukuje jest ok

komputer klient 2 SUZ ma połączeniez z drukarką jest tylko informacja o tym żeby zainstalować poprawny sterownik, podobnie jak wyżej

komputer nr 3 SUZ - SUZ nie ma połączenia z drukarką czerwony znaczek, tu codziennie rano jest błąd fiskalizacji na pierwszym paragonie reszta idzie ok od paru dni przynajmniej

 

Coś mam nasr ...e ale zostawiłem to w momencie w którym działa . Ale jak to powinno wyglądać  ? Raz pracownik w Insercie mówił że suz ma być tylko na serwerze innym razem że SUZ na każdym komputerze i teraz się pogubiłem.  Na dziś dzień chce opanować drukarkę sieciową a potem zajmę się tymi na usb. Te na usb to raczej rozumiem że komputer do którego sa podłączone musi mieć SUZ.

 

Pomocy nie ogarniam

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...