Skocz do zawartości

Funkcjonalność programu Subiekt 123 -faktury podatników zwolnionych z VAT

Polecane posty

Witam,

zakupiłem licencję Subiekt 123 dla biur wersję GT

sprawdzając funkcjonalność i działanie programu Subiekt 123 w zakresie wystawionych faktur stwierdziłem, że jeżeli klient jest podatnikiem podatku VAT i wystawia faktury w walucie obcej to na wystawionej fakturze widać kurs waluty i faktura jest automatycznie przeliczona na PLN.

a w przypadku gdy na programie pracuje klient zwolniony z VAT i wystawia faktury w walucie obcej to na takiej fakturze owszem widać kurs waluty ale faktura nie jest automatycznie przeliczana na PLN.

Proszę o dodanie tej funkcjonalności do programu ponieważ mal klientów zwolniony z VAT którzy wystawiają faktury w walucie obcej dla klientów zagranicznych

Jeżeli automatyczne przeliczanie faktur występuje w fakturach u VATowców to powinna być też ta sama funkcjonalność u podatników zwolnionych z VAT

Proszę o rozwiązanie problemu

Pozdrawiam

 Marek

 

Link to postu

Witam,

bardzo mnie to cieszy, że Insert ma tą zmianę w planach.

Oby zmiana ta weszła jak najszybciej by to biło może jeszcze w styczniu 2018 a nie  na sam koniec I kwartału czyli np 31.03.2018

w funkcjonalności można byłoby dodać drukowanie KP i choć trochę bardziej  rozbudowane rozrachunki dotyczące sprzedaży

Pozdrawiam

Marek

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...