Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Marcin Kasprzycki

InsERT
 • Ilość treści

  363
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Marcin Kasprzycki wygrał w ostatnim dniu 7 stycznia

Marcin Kasprzycki ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

17 Good

5 obserwujących

O Marcin Kasprzycki

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Potwierdzam, że problem występuje w przypadku linków do strumieni. Będziemy pracować nad poprawką.
 2. W celu zmiany nazwiska proszę zalogować się do serwisu Konto InsERT (https://mojekonto.insert.com.pl). Po zalogowaniu proszę przejść do edycji danych konta. Z tego miejsca możliwa będzie zmiana nazwiska. Po wykonaniu zmiany dane użytkownika zostaną automatycznie odświeżone w Subiekcie 123.
 3. Udostępniliśmy ciemny styl forum. Tutaj można go zmienić:
 4. Przed momentem nadałem dla Pani wymagane uprawnienia na podstawie przesłanego oświadczenia. Można wykonać próbę logowania.
 5. Mamy takie magiczne konto . Weryfikujemy możliwość stworzenia dodatkowego ciemnego motywu.
 6. Dziękuję bardzo za zgłoszenie. Wprowadziliśmy poprawkę, która powinna rozwiązać problem z logowaniem na przeglądarce Safari.
 7. W tej konkretnej firmie nie posiada Pan pełnych uprawnień administracyjnych, które pozwalają na zarządzanie użytkownikami. Bardzo proszę kliknąć na ikonkę (i) przy zakładce Użytkownicy. Pojawi się tam informacja, czy w danej firmie istnieje użytkownik, którego można poprosić o nadanie pełnych uprawnień. Jeżeli takiego użytkownika w firmie nie będzie, proszę postępować zgodnie z instrukcją.
 8. Informujemy, że działanie kartoteki produktów zostało już przywrócone.
 9. Informujemy, że działanie kartoteki produktów zostało już przywrócone.
 10. Problem dotyczący działania kartoteki produktów nie jest powtarzalny u wszystkich klientów. Jeżeli nieprawidłowe działanie aplikacji w dalszym ciągu u Państwa występuje, bardzo prosimy o indywidualne zgłaszanie problemu na naszą skrzynkę subiekt123@insert.com.pl. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 11. Po wczorajszej aktualizacji Subiekta 123 otrzymywaliśmy od Państwa zgłoszenia dotyczące problemów z logowaniem oraz działaniem kartoteki produktów. Pierwszy problem został rozwiązany, działanie aplikacji zostało przywrócone i problemy z logowaniem nie powinny aktualnie występować. Drugi problem dotyczący działania kartoteki produktów nie jest powtarzalny u wszystkich klientów. Jeżeli nieprawidłowe działanie aplikacji w dalszym ciągu u Państwa występuje, bardzo prosimy o indywidualne zgłaszanie problemu na naszą skrzynkę subiekt123@insert.com.pl. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 12. Aktualnie weryfikujemy zgłaszane przez Państwa problemy z wydajnością aplikacji, które pojawiły się po ostatniej aktualizacji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 13. Dodanie obsługi dokumentów zaliczkowych zaplanowane jest w kolejnej aktualizacji, która zostanie udostępniona jeszcze w pierwszym kwartale 2019 roku.
 14. Aktualizacja jest od razu dostępna dla wszystkich użytkowników Subiekta 123.
 15. Aktualizacja została zakończona. Nowa wersja dostępna jest już dla wszystkich użytkowników aplikacji.
×