Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Marcin Kasprzycki

InsERT
 • Ilość treści

  356
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Marcin Kasprzycki wygrał w ostatnim dniu 3 lutego

Marcin Kasprzycki ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

11 Good

3 obserwujących

O Marcin Kasprzycki

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Marcin Kasprzycki

  Aktualizacja 2019.01

  Informujemy, że działanie kartoteki produktów zostało już przywrócone.
 2. Marcin Kasprzycki

  Problemy z działaniem Subiekta 123 po ostatniej aktualizacji

  Informujemy, że działanie kartoteki produktów zostało już przywrócone.
 3. Marcin Kasprzycki

  Aktualizacja 2019.01

  Problem dotyczący działania kartoteki produktów nie jest powtarzalny u wszystkich klientów. Jeżeli nieprawidłowe działanie aplikacji w dalszym ciągu u Państwa występuje, bardzo prosimy o indywidualne zgłaszanie problemu na naszą skrzynkę subiekt123@insert.com.pl. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 4. Po wczorajszej aktualizacji Subiekta 123 otrzymywaliśmy od Państwa zgłoszenia dotyczące problemów z logowaniem oraz działaniem kartoteki produktów. Pierwszy problem został rozwiązany, działanie aplikacji zostało przywrócone i problemy z logowaniem nie powinny aktualnie występować. Drugi problem dotyczący działania kartoteki produktów nie jest powtarzalny u wszystkich klientów. Jeżeli nieprawidłowe działanie aplikacji w dalszym ciągu u Państwa występuje, bardzo prosimy o indywidualne zgłaszanie problemu na naszą skrzynkę subiekt123@insert.com.pl. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 5. Marcin Kasprzycki

  Aktualizacja 2019.01

  Aktualnie weryfikujemy zgłaszane przez Państwa problemy z wydajnością aplikacji, które pojawiły się po ostatniej aktualizacji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 6. Marcin Kasprzycki

  Aktualizacja 2019.01

  Dodanie obsługi dokumentów zaliczkowych zaplanowane jest w kolejnej aktualizacji, która zostanie udostępniona jeszcze w pierwszym kwartale 2019 roku.
 7. Marcin Kasprzycki

  Aktualizacja 2019.01

  Aktualizacja jest od razu dostępna dla wszystkich użytkowników Subiekta 123.
 8. Marcin Kasprzycki

  Aktualizacja 2019.01

  Aktualizacja została zakończona. Nowa wersja dostępna jest już dla wszystkich użytkowników aplikacji.
 9. Marcin Kasprzycki

  Dane sprzedawcy

  W najbliższej aktualizacji zaplanowanej na przyszły tydzień pojawi się opcja określenia dodatkowych danych firmy, które mają się znaleźć na wydruku dokumentu. O dokładnym terminie aktualizacji będziemy informować na forum.
 10. Marcin Kasprzycki

  Aktualizacja 2019.01

  Informujemy, że w dniu 15 stycznia 2019 między godziną 2:00, a 6:00 rano, nastąpi aktualizacja Subiekta 123. W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: Możliwość tworzenia własnych schematów numeracji; Udostępnienie do edycji słownika szablonów wiadomości e-mail wysyłanych z aplikacji; Udostępnienie słownika podstaw zwolnienia z podatku VAT. Określenie podstawy zwolnienia będzie skutkowało umieszczeniem odpowiedniej adnotacji na wydruku dokumentu; Możliwość wprowadzenia dodatkowych danych firmy w konfiguracji wzorca wydruku; Poprawa znanych błędów i problemów.
 11. Marcin Kasprzycki

  Numeracja faktur

  Numer początkowy można zmienić tylko przed wystawieniem pierwszego dokumentu. Opcja ta jest dedykowana dla klientów, którzy przechodzą do Subiekta 123 i kontynuują numerację dokumentów wystawionych poza naszym systemem.
 12. Marcin Kasprzycki

  Numeracja faktur

  W Subiekcie 123 dostępne są do wyboru rejestry numeracyjne miesięczne oraz roczne. Charakteryzują się tym, że numeracja dokumentów rozpoczyna się od 1 z początkiem każdego miesiąca lub roku. Nie ma możliwości kontynuowania numeracji dokumentów z roku poprzedniego.
 13. Marcin Kasprzycki

  Kod błędu: 16812E179AB/1E8R

  Bardzo proszę o informację, czy błąd w dalszym ciągu jest powtarzalny. Jeżeli problemy z logowaniem nadal występują, proszę przejść na stronę https://mojekonto.insert.com.pl i skorzystać z opcji wylogowania z Konta InsERT. Dla pewności proszę po wylogowaniu się z konta zamknąć oraz uruchomić ponownie przeglądarkę internetową. W takiej sytuacji wszystkie karty z uruchomioną aplikacją zostaną zamknięte. Po wykonaniu próby kolejnego logowania problem nie powinien już występować. Nasz zespół przyjrzy się problemom, które wystąpiły u Pani po zmianie adresu e-mail.
 14. Marcin Kasprzycki

  Jak zmienić rozmiar Logo.

  Nie ma możliwości powiększenia logo bezpośrednio z poziomu Subiekta 123. Logo przed wstawieniem do aplikacji powinno być odpowiednio przygotowane. Należy usunąć zbędne marginesy oraz dostosować zawartość do dostępnego miejsca na wydruku dokumentu.
 15. W aktualnej wersji Subiekta 123 nie ma możliwości ustawienia przypomnień dla pozycji widocznych w terminarzu. Zapisujemy Pana zgłoszenie na liście funkcjonalności, które będą mogły być zrealizowane w przyszłości.
×