Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Marcin Kasprzycki

InsERT
 • Ilość treści

  361
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Marcin Kasprzycki wygrał w ostatnim dniu 7 stycznia

Marcin Kasprzycki ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

17 Good

5 obserwujących

O Marcin Kasprzycki

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Udostępniliśmy ciemny styl forum. Tutaj można go zmienić:
 2. Przed momentem nadałem dla Pani wymagane uprawnienia na podstawie przesłanego oświadczenia. Można wykonać próbę logowania.
 3. Mamy takie magiczne konto . Weryfikujemy możliwość stworzenia dodatkowego ciemnego motywu.
 4. Dziękuję bardzo za zgłoszenie. Wprowadziliśmy poprawkę, która powinna rozwiązać problem z logowaniem na przeglądarce Safari.
 5. W tej konkretnej firmie nie posiada Pan pełnych uprawnień administracyjnych, które pozwalają na zarządzanie użytkownikami. Bardzo proszę kliknąć na ikonkę (i) przy zakładce Użytkownicy. Pojawi się tam informacja, czy w danej firmie istnieje użytkownik, którego można poprosić o nadanie pełnych uprawnień. Jeżeli takiego użytkownika w firmie nie będzie, proszę postępować zgodnie z instrukcją.
 6. Informujemy, że działanie kartoteki produktów zostało już przywrócone.
 7. Informujemy, że działanie kartoteki produktów zostało już przywrócone.
 8. Problem dotyczący działania kartoteki produktów nie jest powtarzalny u wszystkich klientów. Jeżeli nieprawidłowe działanie aplikacji w dalszym ciągu u Państwa występuje, bardzo prosimy o indywidualne zgłaszanie problemu na naszą skrzynkę subiekt123@insert.com.pl. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 9. Po wczorajszej aktualizacji Subiekta 123 otrzymywaliśmy od Państwa zgłoszenia dotyczące problemów z logowaniem oraz działaniem kartoteki produktów. Pierwszy problem został rozwiązany, działanie aplikacji zostało przywrócone i problemy z logowaniem nie powinny aktualnie występować. Drugi problem dotyczący działania kartoteki produktów nie jest powtarzalny u wszystkich klientów. Jeżeli nieprawidłowe działanie aplikacji w dalszym ciągu u Państwa występuje, bardzo prosimy o indywidualne zgłaszanie problemu na naszą skrzynkę subiekt123@insert.com.pl. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 10. Aktualnie weryfikujemy zgłaszane przez Państwa problemy z wydajnością aplikacji, które pojawiły się po ostatniej aktualizacji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 11. Dodanie obsługi dokumentów zaliczkowych zaplanowane jest w kolejnej aktualizacji, która zostanie udostępniona jeszcze w pierwszym kwartale 2019 roku.
 12. Aktualizacja jest od razu dostępna dla wszystkich użytkowników Subiekta 123.
 13. Aktualizacja została zakończona. Nowa wersja dostępna jest już dla wszystkich użytkowników aplikacji.
 14. W najbliższej aktualizacji zaplanowanej na przyszły tydzień pojawi się opcja określenia dodatkowych danych firmy, które mają się znaleźć na wydruku dokumentu. O dokładnym terminie aktualizacji będziemy informować na forum.
 15. Informujemy, że w dniu 15 stycznia 2019 między godziną 2:00, a 6:00 rano, nastąpi aktualizacja Subiekta 123. W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany: Możliwość tworzenia własnych schematów numeracji; Udostępnienie do edycji słownika szablonów wiadomości e-mail wysyłanych z aplikacji; Udostępnienie słownika podstaw zwolnienia z podatku VAT. Określenie podstawy zwolnienia będzie skutkowało umieszczeniem odpowiedniej adnotacji na wydruku dokumentu; Możliwość wprowadzenia dodatkowych danych firmy w konfiguracji wzorca wydruku; Poprawa znanych błędów i problemów.
×