Skocz do zawartości

Marcin Kasprzycki

InsERT
 • Liczba zawartości

  851
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Marcin Kasprzycki w dniu 16 Września

Użytkownicy przyznają Marcin Kasprzycki punkty reputacji!

Reputacja

69 Excellent

3 obserwujących

O Marcin Kasprzycki

 • Tytuł
  Administrator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W tej konkretnej sytuacji to są trzy konta założone na różne adresy e-mail, którymi przynajmniej raz zalogowano się na forum. W związku z tym, że konta rozróżniamy po mailu, a wyświetlane imię i nazwisko nie może być unikalne, to niestety dochodzi do takich sytuacji. Zastanowimy się, czy da się tu wprowadzić jakieś dodatkowe rozróżnienie kont.
 2. Problem ujawnił się przy braku uzupełnionych wszystkich danych w firmie klienta. W najbliższych dniach opublikujemy poprawkę, która zapobiegnie podobnym przypadkom.
 3. Bardzo proszę o przekazanie w wiadomości prywatnej danych firmy klienta. Przeanalizujemy ten przypadek i postaramy się pomóc.
 4. W tym miejscu prezentowane są dane autora tematu oraz dane ostatniego odpowiadającego. Nie mamy na to wpływu.
 5. Edytor posiada trzy konfiguracje menu zależne od rozdzielczości ekranu. Wstawianie kodu było dostępne tylko w konfiguracji na duże ekrany. Teraz dodaliśmy je do pozostałych. Bardzo proszę o informację, czy to rozwiązuje opisany problem.
 6. Zgłoszenie wyjaśnione w prywatnej korespondencji.
 7. Problem został rozwiązany. Przepraszamy za niedogodności.
 8. Planujemy wprowadzić w przyszłości wieloskładniowe uwierzytelnianie. Na ten moment jednak nie podam dokładnej daty jego dodania.
 9. Dzisiaj opublikowaliśmy aktualizację, w której zmieniła się integracja forum z Kontem InsERT. niezmiennie jedyną formą logowania pozostaje Konto InsERT, od strony forum usunięte zostało menu Moje usługi, wylogowanie z forum przestaje skutkować wylogowaniem z Konta InsERT, wylogowanie z Konta InsERT na stronie jednej ze zintegrowanych usług przestaje skutkować wylogowaniem z Forum użytkowników, w celu zalogowania się na inne kont po stronie forum konieczne jest wcześniejsze przelogowanie na stronie mojekonto.insert.com.pl.
 10. W celu ponownego podłączenia Konta InsERT do firmy, należy postępować zgodnie z poradnikiem.
 11. Opublikowaliśmy pierwszą paczkę poprawek dla ciemnego motywu.
 12. Niestety pełny powrót do poprzedniego motywu nie jest możliwy. Do połowy nadchodzącego tygodnia postaramy się wdrożyć usprawnienia w istniejącym ciemnym motywie, upodobniając go do poprzednika.
 13. Osobiście tego problemu nie powtarzam, ale oczywiście przyjrzymy się temu.
 14. Wprowadziliśmy zmianę, która powinna rozwiązać ten problem. Faktycznie, wygląda to źle. Poprawiliśmy.
 15. Wczoraj opublikowaliśmy aktualizację, w której wprowadzona została opcja wyszukiwania firm w menu Moje usługi. Wyszukiwarka pojawia się, gdy użytkownik posiada dostęp do usług w więcej niż pięciu firmach. Dodatkowo firmy w menu zostały posortowane alfabetycznie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...