Skocz do zawartości

Brak rozszerzenia listy pracowników w ewidencji czasu pracy

Polecane posty

Witam, 

Czy ma ktoś pomysł jak ustawić widok w Gratyfikancie Nexo w zakładce ewidencja czasu pracy?

Mam dostęp do dwóch podmiotów korzystających z Gratyfikanta Nexo, niestety w jednym (np2) z nich nie potrafię ustawić widoku, takiego jak mam w drugim (np1). Chodzi o rozszerzenie listy pracowników. W np2 po prostu nie ma takiej możliwości, co , nie ukrywam, jest znacznym utrudnieniem podczas 'przechodzenia" pomiędzy zakładkami pracowników. Poniżej przesyłam printscriny z obu firm.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc

 

 

np1.png

np2.png

Link to postu

Wygląda na to, że w drugim podmiocie jest więcej niż 50 aktywnych pracowników. W takim przypadku, ten filtr nie pokazuje pełnej listy pracowników. Uznaliśmy, że przy takiej ilości, wyszukiwanie konkretnego pracownika bez użycia klawiatury jest niewygodne. Polecam skorzystać z kontekstu pracownika w prawym górnym rogu ekranu. Znajduje się tam pełna lista pracowników, a wyboru można dokonać, na przykład wpisując pierwsze litery jego nazwiska, tak samo jak w opcji "(wskazany)".

Link to postu

To przy okazji zapytam, bo mam znacznie dużo więcej "pracowników" niż 50, ale znaczniej mniejszej ilości niż 50 dotyczy w ogóle ECP.
Czy da się jakoś zdefiniować, żeby tylko pracownicy np. z aktywną umową o pracę pokazywali się na takiej wygodnej liście jak na pierwszym obrazku (nie w "kontekście", gdzie oczywiście można już filtrować sobie pracowników po typie umowy).

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Brak rozszerzenia listy pracowników w ewidencji czasu pracy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...