Skocz do zawartości

Brak danych w w JPK_V7M w części deklaracyjnej - tylko na wydruku !!! HELP !!!

Polecane posty

Witam serdecznie. Mam następujący problem scalam pliki JPK_VAT7M programem innego producenta "Program JPK" - gdy drukuję  JPK_V7M część deklaracyjną w Rachmistrzu (import jpk z programu "Program JPK" w tym programie scalałem pliki jpk) - nie ma na niej następujących danych: NIP, miesiąc, rok, urząd skarbowy - wszystkie dane ogólne w pliku JPK (zakładka dane ogólne). Żeby było zabawniej po eksporcie do programu "Program JPK" - wszystkie dane są, sprawdzałem poprawność XML, zajrzałem do pliku źródłowego xml (wyeksportowanego z Rachmistrza" - za pomocą przeglądarki Internet Explorer - tam wszystkie dane są) użyłem funkcji Weryfikuj w zakładce e-sprawozdawczość JPK_VAT - otrzymałem komunikat - plik ma poprawną strukturę. Wynika z tego, że jest chyba jakiś błąd w Rachmistrzu - na wydruku JPK_V7M część deklaracyjna - brak danych ogólnych - kwoty przenosi prawidłowo. Kolejną niedogodnością jest brak działającej funkcji - "Porównaj z ewidencją VAT" - pojawia się komunikat - "Funkcja niedostępna dla importowanego pliku". Fajnie byłoby gdyby możliwość sprawdzania JPK_V7M można było sprawdzić z ewidencją sprzedaży - nie musiałbym tego robić "ręcznie". To na razie tyle. Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)
Link to postu

Proszę mi jeszcze powiedzieć jaką ma Pan zainstalowaną wersję programu? Co do drugiej sugestii bardzo prosiłbym o zgłoszenie jej przez odpowiednie do tego miejsca w programie: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/4382,insert-gt-jak-zglosic-sugestie-do-firmy-insert.html

Link to postu

Moja wersja programu to: 1.64 SP1 ( 1.6408.10.4910). JPK-i posłałem do Urzędu Skarbowego - jak na razie - wszystko OK - US się nie odzywa. Myślę, że sam JPK jest poprawnie wygenerowany - brakuje jedynie danych na wydruku VAT (ogólne dane pliku JPK - NIP, miesiąc, rok itd.). Pozdrawiam :)

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...