Skocz do zawartości

Kamil Goleń

Konsultant InsERT
 • Liczba zawartości

  1 845
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Kamil Goleń w dniu 16 Lipca 2021

Użytkownicy przyznają Kamil Goleń punkty reputacji!

4 obserwujących

O Kamil Goleń

Ostatnie wizyty

5 155 wyświetleń profilu

Kamil Goleń's Achievements

96

Reputacja

 1. Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi!
 2. Opublikowaliśmy wersję 1.71 SP1 systemu InsERT GT. W systemie zawarliśmy następujące zmiany: Oświadczenie dotyczące pochodzenia węgla Wprowadzona w życie ustawa o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę nakłada na przedsiębiorców dokonujących obrotu węglem obowiązek sporządzania i przekazywania nabywcy m.in. informacji o kraju pochodzenia sprzedawanego węgla. Informacje te sporządza się i przekazuje w formie oświadczenia. Obsługa oświadczenia została zaimplementowana w systemie InsERT GT na bazie mechanizmów związanych z obsługą poszczególnych dostaw. W tym celu rozszerzono między innymi zakres informacji opisujących wprowadzane do systemu dostawy o możliwość przypisania kraju pochodzenia oraz daty wprowadzenia węgla na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub jego nabycia w kopalni. Informacje te są zapamiętywane w systemie, następnie w momencie sprzedaży węgla program automatycznie sprawdza, z której dostawy wydano towar i na tej podstawie drukuje wymagane na oświadczeniu informacje. Oświadczenie jest udostępnione w rozszerzeniu Niebieski Plus dla InsERT GT. Najniższa cena ofertowa z ostatnich 30 dni (tzw. dyrektywa Omnibus) Trwające obecnie prace nad zmianą ustawy o prawach konsumenta mają na celu wprowadzenie w życie przepisów tzw. dyrektywy Omnibus. Dyrektywa ta zmienia sposób informowania konsumentów o obniżkach cen towarów i usług. Obok informacji o obniżonej cenie towaru lub usługi konsumentowi będzie musiała zostać także przedstawiona informacja o najniższej cenie produktu, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. W programie dodano mechanizm zapamiętywania zmienianych cen. Pozwala on na gromadzenie historii cen ofertowych towarów, dzięki czemu po wejściu w życie ustawy możliwe będzie wyliczenie wymaganych prawem cen. Automatyczne ograniczanie wysokości wyłączenia ze składek ZUS W wersji 1.71 HF2 dodaliśmy do systemu kreator umożliwiający zbiorcze wprowadzanie kwot wyłączonych z opodatkowania i podstaw składek ZUS w wypłatach. Jest on przeznaczony głównie dla firm, które wypłacają wynagrodzenia zgodnie z tzw. pakietem mobilności. W prezentowanej wersji 1.71 SP1 dodana została funkcja automatycznego ograniczania kwoty wyłączenia ze składek ZUS do wysokości prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia. Wersja jest dostępna w naszej witrynie WWW: pobierz ulepszenie.
 3. Dziękuję za informację zwrotną o rozwiązaniu problemu!
 4. Proszę o więcej informacji. Jaka wersja programu, sterowników, jak jest skonfigurowana ta drukarka? Próbował Pan ponownej konfiguracji?
 5. Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi i informację o rozwiązaniu problemu!
 6. Dzień dobry, poniżej zamieszczam odnośniki do podobnych wątków na forum:
 7. Dzień dobry, według naszej wiedzy zapisy ze stawką VAT 0% nie powinny być ujmowane w tych polach w pliku JPK_V7.
 8. Dzień dobry, nie ma takiej opcji, żeby zapisy z zerowymi stawkami VAT pojawiały się automatycznie w pliku JPK_V7 wraz z kwotami. Ewentualnie kwoty można wprowadzić poprzez ręczną edycję pliku JPK.
 9. Bardzo proszę o informację na jakiej wersji programu Pani pracuje?
 10. Sugestię proszę zgłosić zgodnie z tematem e-Pomocy dostępnym tutaj. Ja ze swojej strony przekazałem już taką informację do odpowiedniego działu.
 11. Proszę wykonać czynności serwisowe opisane w artykule e-Pomocy dostępnym tutaj. Jeżeli to nie pomoże, to proszę posłuchać Pana Pawła:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...