Skocz do zawartości

Kamil Goleń

Konsultant InsERT
 • Liczba zawartości

  735
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Kamil Goleń w dniu 18 Listopada 2020

Użytkownicy przyznają Kamil Goleń punkty reputacji!

Reputacja

45 Excellent

O Kamil Goleń

Ostatnie wizyty

2613 wyświetleń profilu
 1. Jaka jest to wersja programu? Co dokładnie było robione? Czy w deklaracjach ZUS nie ma w ogóle pozycji rozliczeniowe za grudzień 2020 po jej wyliczeniu? Proszę spróbować przywrócić domyślne ustawienia filtrów.
 2. Najnowsza wersja programu czyli 1.66 HF1 dostępna jest do pobrania tutaj. Proszę mi powiedzieć w jaki sposób naliczany był ten zasiłek na rachunkach? Co Pani dokładnie robiła?
 3. W programie nie ma takiej możliwości. Wszelkie sugestie odnośnie działania programu proszę zgłaszać według instrukcji dostępnej tutaj. Można spróbować stworzyć drugi wpis takiej osoby w ewidencji osobowej, dodać dla niej odpowiednią umowę i rejestrować to oddzielnie. Na końcu trzeba będzie na podstawie tych dwóch umów stworzyć ręcznie odpowiednią deklarację PIT-11.
 4. Najmocniej przepraszam za niedopatrzenie. Proszę mi powiedzieć czy używał Pan konwertera udostępnionego przez PKO TFI? Tutaj jest dokładna instrukcja jak importować różne pliki PPK.
 5. Jaka dokładnie jest to wersja programu? Proszę na początek usunąć te deklaracje, przeprowadzić czynności serwisowe na bazie opisane tutaj i ponownie wyliczyć deklaracje.
 6. Wszelkie sugestie odnośnie działania programu proszę składać poprzez odpowiednią opcję w programie. Tutaj instrukcja jak to zrobić.
 7. Dziękuję bardzo za podzielenie się tutaj rozwiązaniem problemu!
 8. Jeżeli chodzi o zaliczkę CIT to proszę pozmieniać definicję odpowiednich pól w niej w przygotowanym do tego miejscu w sprawozdaniach. Tutaj artykuł e-Pomocy opisujący jak wejść w definicję zaliczki CIT.
 9. W tym celu należy wyłączyć wyświetlanie się tej kolumny w rozrachunkach poprzez Operacje na liście - Lista kolumn. Dodatkowo z poziomu Słowniki - Personel trzeba będzie wszystkim pracownikom odebrać uprawnienie - Zgłaszanie długu do windykacji w Kaczmarski Inkasso.
 10. Wszelkie sugestie odnośnie działania programu proszę składać poprzez odpowiednią opcję w programie. Tutaj instrukcja jak to zrobić.
 11. Proszę mi powiedzieć czy SKLEP to nazwa komputera-córki? Czy chce Pan ze stanowiska klienckiego wykonać dearchiwizację na serwerze? Gdzie znajduje się plik archiwizacji w momencie jego dearchiwizowania?
 12. Proszę mi powiedzieć czy instalował Pan z pliku o nazwie: vc_redist.x86.exe ? Jeżeli nie, to proszę przeprowadzić instalację właśnie tego pliku w wersji x86.
 13. Czy na obecnym stanowisku zainstalowany jest 'Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015'? Można go pobrać z tego miejsca: https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=48145 . Należy pobrać powyższy plik i zainstalować (konieczny jest restart systemu). Jeżeli na komputerze są zainstalowane te pliki to proszę je przeinstalować.
 14. Na najbliższe dni nie ma planowanej żadnej poprawki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...