Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Kamil Goleń

Konsultant InsERT
 • Ilość treści

  207
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  4

Kamil Goleń wygrał w ostatnim dniu 22 maja

Kamil Goleń ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

26 Excellent

O Kamil Goleń

Ostatnio na profilu byli

681 wyświetleń profilu
 1. Tak pole nr 52 deklaracji VAT-7 należy uzupełnić ręcznie.
 2. W programie daty dokumentów powinny być zgodne z tymi na oryginalnych dokumentach. Pole miesiąc naliczenia wpłynie na to, w którym miesiącu dany dokument będzie ujęty w deklaracji VAT-7.
 3. Na obecną chwilę niestety te dane nie są wysyłane. Proszę uzbroić się w cierpliwość, postaramy się udostępnić tę funkcjonalność do końca bieżącego miesiąca.
 4. Powiadomienia odnośnie publikacji danych na portalu postaramy się udostępnić do końca bieżącego miesiąca.
 5. W obecnej wersji nie ma możliwości przesłania danych szczegółowych ksiąg rachunkowych dla Rewizora - mamy to w planach na przyszłe wersje. Odnośnie innych zestawień, to zapisujemy taką sugestię do wdrożenia.
 6. TUTAJ jest artykuł e-Pomocy dokładnie opisujący tę funkcjonalność. " Do zestawienia brane pod uwagę są wprowadzone do Ewidencji Czasu Pracy i rozliczone wypłatą absencje typu choroba, które mają zaznaczone Choroba zawodowa/wypadek. "
 7. Kwota Wypłata VAT (PP) jest uszczegółowieniem kwoty Spłata zobowiązania i w momencie rozliczenia rozrachunku będzie wyzerowana. Jeśli dobrze rozumiem to szuka Pani kwoty pierwotnej VAT. Takiej kolumny aktualnie nie ma, zgłosiłem sugestię do odpowiedniego działu.
 8. Po wybraniu opcji, o której Pani mówi, powinien pojawić się komunikat: Po zatwierdzeniu go i wprowadzeniu korekty w przepracowanym czasie, zmiany będą widoczne w zaznaczonych na czerwono miejscach:
 9. Przygotowujemy nową wersję mikroSubiekta, w której: - dodamy obsługę nowej wersji JPK_FA - umożliwimy wstawienie na wydruk napisu "mechanizm podzielonej płatności" (będzie to parametr programu, a nie konkretnego dokumentu). Przed pojawieniem się nowej wersji zalecamy dopisywać zwrot "mechanizm podzielonej płatności" w uwagach na fakturze.
 10. Kwota w tej kolumnie [Wypłata VAT(PP)] pojawi się w przypadku dodania wypłaty z ustawionym znacznikiem Podzielona płatność i wprowadzeniem wszystkich kwot w module Operacje bankowe.
 11. Niestety w linii GT nie ma takiej możliwości, pozostaje ręczna edycja deklaracji.
 12. Proszę mi powiedzieć jaką wersję programu ma Pani zainstalowaną? W aktualnej wersji 1.59 HF1 nie widzę takiego problemu.
 13. Odpowiedź na Pana pytanie znajduje się w temacie powyżej.
 14. Proszę dokonać aktualizacji systemu Windows - instalacja wszystkich łatek i aktualizacji krytycznych Windowsa i jego komponentów. Dopiero wówczas proszę pobrać TEN plik i uruchomić go w trybie administratora systemu.
 15. Trzeba będzie naliczyć 2 osobne rachunki. Jeden ze składkami ZUS, drugi zaś po odpowiedniej modyfikacji umowy cywilnoprawnej - bez składek ZUS.
×