Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Kamil Goleń

Konsultant InsERT
 • Ilość treści

  504
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Kamil Goleń wygrał w ostatnim dniu 22 maja 2019

Kamil Goleń ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

31 Excellent

O Kamil Goleń

Ostatnio na profilu byli

1639 wyświetleń profilu
 1. Bardzo proszę o zrzut ekranu tego zapisu w ewidencji VAT - bez danych osobowych. Proszę jeszcze powiedzieć jaka jest to wersja programu.
 2. Jaka jest to wersja programu? Czy próbowała Pani usunąć te dokumenty i zaimportować je jeszcze raz? Czy schemat importu jest poprawnie skonfigurowany? Proszę posprawdzać filtry w KPiR dać np cały rok 2020 w Dokumenty z okresu. Co przy tym zapisie w Ewidencji VAT sprzedaży jest w kolumnie Lp?
 3. Aby poprawić datę operacji bankowej rozliczającej dany rozrachunek, będzie Pani musiała wejść w Operacje bankowe i odszukać dokument, którego datę chce Pani zmienić. Następnie kliknąć na tym dokumencie prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wybrać opcję Historia rozliczenia. W oknie, które się pojawi należy wybrać opcję Rozkojarz. Po wykonaniu tych czynności będzie możliwa edycja danej operacji bankowej. Po edycji należy na tej operacji kliknąć jeszcze raz prawym przyciskiem myszy, wybrać opcję Rozlicz przez skojarzenie i sparować ten dokument BW z odpowiednią fakturą zakupu (w prawym górnym rogu po zaznaczeniu okienka Inna data rozliczenia można ustawić odpowiednią datę rozrachunku).
 4. Proszę postępować zgodnie z tematem e-Pomocy dostępnym tutaj.
 5. Proszę mi powiedzieć jaką ma Pani zainstalowaną wersję programu? Aby to sprawdzić proszę wejść w górne menu Pomoc - Informacje. Proszę też powiedzieć, czy wypłaty nie były edytowane ręcznie po ich wyliczeniu? Dobrze byłoby przeglądnąć i przeanalizować wyliczenia z poziomu analizatora wypłaty - zaznaczyć daną wypłatę i wcisnąć klawisz F9 na klawiaturze.
 6. Na chwilę obecną niestety nie ma w programie żadnego automatu do stosowania tej ulgi w podatku dochodowym. Trzeba samemu ją wyliczyć i wprowadzić w odpowiednie pole deklaracji skarbowej.
 7. Dziękuję za zgłoszenie, powtarzam Pański problem u siebie na programie. Przekazałem już sprawę do odpowiedniego działu.
 8. Tak, sekcja "DOKUMENTYFISKALNEVAT" działa poprawnie. Wystarczy, że zostanie zaznaczony znacznik pokazany na zrzucie ekranu: Wówczas w pliku komunikacji przenosi się zaznaczenie tego znacznika w sekcji [NAGŁÓWEK] "DOKUMENTYFISKALNEVAT" [ZAWARTOŚĆ] "FS 8/2020",1
 9. Proszę zapoznać się z tematami e-Pomocy dostępnymi tutaj.
 10. Proszę zapoznać się z tematem e-Pomocy dostępnym tutaj.
 11. Jaka jest data tego zapisu w KPiR? Próbowała Pani zmieniać okresy obrachunkowe i wtedy edytować? Czy aktualnie jest tylko i wyłącznie dodany zapis w ewidencji VAT na datę 20.01.2020?
 12. Sugestię proszę zgłaszać dotyczące działania programu proszę zgłaszać z poziomu programu. Tutaj temat e-Pomocy traktujący o tym, jak to zrobić.
 13. Rachmistrz GT nie posiada mechanizmów obsługujących taki przypadek. Najlepiej ręcznie będzie edytować kwoty na zapisach w KPiR i ewidencji VAT.
 14. W tym tygodniu postaramy się wypuścić nową wersję.
×