Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Kamil Goleń

Konsultant InsERT
 • Ilość treści

  284
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Kamil Goleń wygrał w ostatnim dniu 22 maja 2019

Kamil Goleń ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

27 Excellent

O Kamil Goleń

Ostatnio na profilu byli

964 wyświetleń profilu
 1. Proszę spróbować wykonać na tym podmiocie czynności serwisowe opisane w temacie e-Pomocy dostępnym TUTAJ. Jeżeli nie przyniosą one oczekiwanego rezultatu, proszę spróbować przeprowadzić konwersję kopii podmiotu z listy (powinna powstać przy konwersji aktualnego podmiotu).
 2. Proszę o zainstalowanie najnowszej wersji programu dostępnej TUTAJ, usunięcie i ponowne naliczenie deklaracji.
 3. Szanowni użytkownicy programów linii InsERT GT! Oddajemy w Wasze ręce to forum z nadzieją, że pozwoli to Państwu na wymianę doświadczeń, pomoże w codziennej pracy i będzie miejscem gdzie można znaleźć odpowiedź na każde pytanie dotyczące programów GT. Zachęcamy również do odwiedzenia strony e-Pomocy technicznej, gdzie znajdują się odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
 4. Aby usystematyzować forum postanowiliśmy dodać nowy dział, dotyczący tylko i wyłącznie mikroGratyfikanta. Od dziś prosimy o dodawanie nowych wątków o wyżej wymienionym programie TUTAJ.
 5. Aby usystematyzować forum postanowiliśmy dodać nowy dział, dotyczący tylko i wyłącznie mikroGratyfikanta. Od dziś prosimy o dodawanie nowych wątków o wyżej wymienionym programie TUTAJ.
 6. Aby usystematyzować forum postanowiliśmy dodać nowy dział, dotyczący tylko i wyłącznie mikroGratyfikanta. Od dziś prosimy o dodawanie nowych wątków o wyżej wymienionym programie TUTAJ.
 7. Jedyną możliwością w programie będzie ręczna edycja świadectwa pracy.
 8. Proszę spróbować zaktualizować program i wyliczyć deklarację PIT-11 jeszcze raz. TUTAJ link do pobrania najnowszej wersji.
 9. Proszę spróbować zaktualizować program i wyliczyć deklarację PIT-11 jeszcze raz. TUTAJ link do pobrania najnowszej wersji.
 10. Korekta zawsze będzie wystawiana w tej samej wersji, co deklaracja korygowana. Żeby tę deklarację wyliczyć na nowo w wersji poprawnej należy ją najpierw usunąć i naliczyć na nowo w wersji dziewiątej. Zalecam przed usunięciem czegokolwiek zrobić archiwizację.
 11. Temat e-Pomocy opisujący korygowanie list płac dostępny jest TUTAJ. W niektórych przypadkach najlepszym wyjściem będzie usunięcie wypłaty i wyliczenie jej poprawnie na nowo.
 12. W programie Gratyfikant GT nie ma możliwości wystawienia takiego urlopu.
 13. Problem jest nam znany i będzie poprawiony w wersji 1.60SP1, która powinna pojawić się w tym tygodniu. Proszę o cierpliwość.
 14. Karty wynagrodzeń wyliczają się poprawnie. TUTAJ temat e-Pomocy opisujący tę funkcjonalność.
 15. Potwierdzam problem z wyliczaniem pola 70 w tym przypadku. Proszę o cierpliwość, będzie to poprawione w wersji 1.60SP1, która powinna pojawić się w tym tygodniu.
×