Skocz do zawartości

konto dla wspólnika i mojej firmy

Polecane posty

Proszę  o informację dlaczego po wliczeniu zaliczki miesięcznej ryczałtowej nie mogę utworzyć dyspozycji bankowej. System wyświetla komunikat: Dyspozycje bankowe można tworzyć tylko do deklaracji dla których podmiotem jest moja firma. Firma została dziś założona i niestety ale nie mogę wpisać rachunku ZUS w kartotece wspólnika i mojej firmy mimo zaznaczenia haczyka ze jest to ten sam nr rachunku. Nr konta moge przypisac albo wspólnikowi albo firmie bo inaczej nie można dokonać zapisu.

Link to postu
2 godziny temu, Magdalena Jordan napisał:

Proszę  o informację dlaczego po wliczeniu zaliczki miesięcznej ryczałtowej nie mogę utworzyć dyspozycji bankowej. System wyświetla komunikat: Dyspozycje bankowe można tworzyć tylko do deklaracji dla których podmiotem jest moja firma.

Na dzień dzisiejszy dyspozycje do deklaracji można tworzyć tylko jeśli w Mojej firmie (CTRL+Spacja->MF) wskazano formę prawną "nna niż własność prywatna. Jeśli wskazany jest wspólnik, to dyspozycję można jedynie wydrukować. Sugestię taką przekazałem do Działu Weryfikowania Oprogramowania. W tej chwili nie jestem w stanie wskazać czy i kiedy ewentualne zmiany mogłyby się pojawić.

2 godziny temu, Magdalena Jordan napisał:

Firma została dziś założona i niestety ale nie mogę wpisać rachunku ZUS w kartotece wspólnika i mojej firmy mimo zaznaczenia haczyka ze jest to ten sam nr rachunku. 

Proszę zauważyć, że w kartotece wspólnika parametr, o którym Pani pisze nazywa się Mikroprzedsięborca posiada dodatkowe te same rachunki składek ZUS co zdefiniowane w Mojej firmie, oznacza to, że po zaznaczeniu tego znacznika nie należy wprowadzać w kartotece wspólnika rachunku, który został wprowadzony w Mojej firmie, wystarczy, że jest on tam wpisany.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...