Skocz do zawartości

Formy płatności na paragonie

Polecane posty

Witam,
szukam informacji czy jest możliwość drukowania na paragonach form płatności dodanych w subiekcie. Na ten moment drukują mi się jedynie typy płatności z tej listy:
obraz.png.d890695de4991c3008bb056348194b75.png

A potrzebuję żeby drukowały się te formy:
obraz.png.0a799b7bb05b02cd86c065235df08402.png

Drukarka której używam to POSNET Thermal HD Online.
Rozmawiałem z gościem z POSNETu, który poinformował mnie, że drukarka drukuje to co jest zdefiniowane w programie, czyli w Subiekcie NEXO PRO. Przeszukałem wszelkie ustawienia oraz internet.
Próbowałem nie mapować form płatności z Subiekta do Urządzenia, jednak w takim przypadku drukarka przestaje drukować paragony.
obraz.png.c377b99d5e9a8d60f7951c57972afd63.png

Czy jest możliwość dodania innej formy płatności lub w jakiś sposób dopisania w inny sposób formy płatności do paragonu?

Link to postu

Nie jest prawdą, że drukarka Thermal HD Online drukuje „to co jest zdefiniowane w programie”, czyli dowolną formę płatności. Urządzenie ma zdefiniowany przez producenta i niemożliwy do zmiany słownik form płatności, który widać na załączonym zdjęciu (gotówka, karta, …).

Zatem nie jest możliwe wydrukowanie innej, niż przewidziana przez Posnet, formy płatności na paragonie.

 

Rozważymy w najbliższej przyszłości rozwiązanie takiej potrzeby w inny sposób, tzn. przez możliwość wydrukowania obok obowiązkowej i niemożliwej do zmiany nazwy formy płatności (gotówka, karta, …) dodatkowego opisu, którym mogłaby być np. nazwa formy płatności zdefiniowanej w Subiekcie. W przypadku drukarki Thermal HD Online producent przewidział na taki dodatkowy opis 25 znaków.

Link to postu
  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...