Skocz do zawartości

:o Już niebawem BETA 4

Polecane posty

Witajcie!

Ostatnie 2 tygodnie pracowliśmy nad szlifowaniem Sello i uwzględnieniem Waszych uwag. Dorobiliśmy parę 'ficzersów' mających na celu usprawnić używanie Sello oraz procowaliśmy nad zgłoszonymi błędami. Między innymi poprawiliśmy błąd przy pobieraniu większej liczby aukcji, zatem będziecie mogli sprawdzić program na własnych (kompletnych ;) ) danych.

 

Dodaliśmy obsługę gmaila - dzięki za motywację! Tu okazała się bardzo pozytywna! Jak również usprawniliśmy obsługę poczty np. filtrowanie po kontach pocztowych, domyślne konto pocztowe dla konta z Allegro czy oznaczenie wiadomości odpowiedzianych.

Usprawniliśmy również przechodzenie między transakcjami i paczkami. Dodaliśmy przechodzenie do widoku klienta, aby ułatwić sprawdzenie wszystkich kontaktów, zakupów i paczek klienta.

 

Naprawiliśmy też problem z otwieraniem wielu procesów połączenia z Subiektem GT oraz pobieranie zdjęć, grup i cech towarów (w najbliższej wersji zdjęcia będą pobierane tylko przy pierwszej synchronizacji towarów, ale da się już z tym pracować).

 

Podrasowaliśmy trochę generowanie wydruków pocztowych. Będą robione osobne książki nadawcze dla różnych typów przesyłek bez konieczności wybierania odpowiednich przesyłek.

 

Dodaliśmy (zapomniany dziwnym trafem :-X ) przycisk zbiorczego zatwierdzania aukcji do wystawiania oraz obsługę tego znacznika już w szablonie aukcji.

 

Usprawniliśmy różnież wysyłanie obrazów umieszczonych w opisach aukcji na FTP. Fajnie to działa! Nie trzeba już się martwić o ręczne umieszczanie zdjęć na serwerze.

 

Musimy jeszcze trochę ustabilizować tą wersję (a weekendy _naszczescie_ mamy wolne) i w przyszłym tygodniu podzielimy się nią z Wami.

 

Pewnie zapomniałam jeszcze o całej masie fajnych rzeczy ;) i koledzy z zespołu mnie ochrzanią, ale lepsze to, niż trzymanie tajemnicy do poniedziałku ::). Pełną listę zmian podam przy wypuszczeniu wersji, a tym czasem zapraszam do dalszych dyskusji... no i szykowania się do spotkania w Poznaniu ;)

 

Link to postu

Zauważyłem jeszcze jeden błąd.

Po kliknięciu "nowa aukcja", na którejś z aukcji w zakładce aukcje ,otwiera się najpierw jakiś program mający połączenie z internetem i pracujący w tle, a dopiero później okno do edycji aukcji. Okno do edycji pojawia się z kilkusekundowym opóżnieniem.

W moim wypadku otwierała się przeglądarka. Gdy zamknąłem przeglądarkę, otwierało się gg. Gdy zamknąłem wszystkie programy korzystające z internetu ,wszystko działa  poprawnie tzn. od razu i szybko pojawia sie okno edycji aukcji.

 

 

Link to postu

A co ze statusami transakcji???

Jeśli chodzi o stany transakcji w programie to przecież są! Jeśli o statusy wysyłane klientowi, to nadal rezlizujemy to poprzez e-maile.

 

I co z formularzem z wyborem płatności i rodzaju przedmiotu?!? o tym zapomnieliście??

Nie, nie zapomnieliśmy. Ale jak ktoś kiedyś słusznie zauważył, nie od razu Kraków zbudowano.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...