Skocz do zawartości

Edytor aukcji

Polecane posty

Witam

Z pewną dozą nieśmiałości ściągnąłem sobie ten programik..

Uwagi.. Na początek chaos.. Szablony do tego, szablony do tamtego.. Transakcje, paczki itp.. Ale powoli zaczynam łapać o co tu chodzi.

Czego mi brakuje poza kwestiami poruszonymi już w innych postach..

Brakuje mi lepszego edytora aukcji. Nie mam czasu ani chęci zagłębiać się w HTML'a a tutaj edytor graficzny jest bardzo hmm.. skromny.. Nie wiem czy da się cosik z tym zrobić ale może...

No i wysyłanie plików na FTP.. U mnie nie rabotajet.. I nie mam pojęcia dlaczego. Ale może kiedyś dojde do tego;)

 

pozdrowionka

Pawel

PS: Sprawa dotycząca ceny.. Dyplomatyczna odpowiedź że cena nie będzie wysoka.. Ale może coś z konkretów...;)

PS2: A czy można dołożyć funkcje serwowania drinków, klimatyzacji i paru innych udogodnień??  ;D

Link to postu

No i wysyłanie plików na FTP.. U mnie nie rabotajet.. I nie mam pojęcia dlaczego. Ale może kiedyś dojde do tego;)

Dokonaliśmy kilku poprawek przy wysyłaniu na serwer FTP. Niebawem (mam nadzieje - trzymajcie kciuki ;) ) wypuscimy nową wersję zawierającą te poprawki. Polecam - może pomoże to w Twoich problemach!

 

Jeśli czegoś z połączeniem FTP niemożesz skonfigurować, to akurat ten temat jest dość dobrze opisany w helpie. Jeśli dalej nie będzie coś działało, to napisz szczegóły - pomożemy ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...