Skocz do zawartości

Apel o "Błąd -2147217887 (80040E21)"

Polecane posty

Witajcie,

zgłasacie błędne funkcjonowanie Sello Beta 4 z informację w raporcie "Błąd -2147217887 (80040E21)". Jak opisałam:

 

Nie jest to czysto Sellowy błąd, a związany z łączeniem z bazą danych. Baza wiedzy Microsoft opisuje 22 różne przypadki wystąpienia błędu z takim kodem i trudno wyczuć, który może pasować do Twojej sytuacji.

Niestety nie żadnej z naszych maszyn nie możemy powtórzyć takiego błędu. Zatem BAAARDZO proszę, jeśli ktoś uzyska taki błąd, żeby opisał nam (oczywiście nie naruszając swoich prywatnych danych ;) jaki ma system (Win XP Home czy Prof), jakie serwispaki, czy starał się mocno okroić zainstalowane składniki systemu, czy ma dostarczony przez nas SQL Server 2005 Expres, czy może jakiś inny system.

 

Za wszelkie info z góry dziękujemy. Błedom kończącym się na E21 wytaczamy sprzeciw! ;)

Link to postu

Witam,

 

Cyba to cytat z mojego postu  :D

Zaczynam jako pierwszy

Więc tak:

1. Pełna instalacja Bety 4 ze wszystkimi składnikami dołączonymi do instalki.

  Nie było wcześniejszych wersji oprogramowania.

2. System i programy wyłącznie licencjonowane XP Home + service pack 2 /regularne 

  upgrady/.

3. Mocne zabezpieczenia na kompie, włącznie z kontrolą wpisów do rejestru i próbami

  kontaktu na zewnątrz. Podczas instalacji było sporo wpisów do rejestru.

4. Raczej nie znajduję oprogramowania kolidującego z instalowanym.

 

Jeśli potrzebne są szczegóły, piszcie, dam info na ile pozwala stan mojej wiedzy o mim kompie.

Pozdr.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...