Skocz do zawartości

Spotkanie z Sello w czasie Wigilii SA w Poznaniu

Polecane posty

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Sello w czasie Wigilii SA w Poznaniu. W czwartek i w piątek będziemy kręcić się w tłumie bawiącym się w czasie Wigilii SA (oraz w czasie powtórki Wigilii), która została zorganizowana w Poznaniu przez kolegów Rumunka i Algiera.

 

Jeśli więc będą jakieś pytania, sprawy i propozycje - zapraszam do kontaktu. Będziemy mieć granatowe koszulki Sello. Będzie Inga, Beata i Marcin z marketingu oraz moja skromna osoba.

 

Zaprszamy do klubu Johny Rocker (http://johnnyrocker.pl/) przy Wielkiej 9 w Poznaniu.

 

Szczegóły Wigilii SA znajdują się na forum Spotkania Allegro:

http://allegro.pl/phorum/read.php?f=416&i=34&t=34

 

 

Link to postu

Kochani!

 

Bardzo serdecznie dziękuję Wam wszystkim za miłą zabawę, doskonałą atmosferę i liczne rozmowy. Spotkania z Wami na pewno pomogą nam zarówno planować rozwój samego Sello, jak i jego integracji z Subiektem i innymi produktami.

 

Wiem, że jest przed nami wiele pracy, ale mam nadzieję, że zarówno nowe pomysły i sugestie zapisane przez ze mnie i Ingę w ciągu tych 3 dni, liczne rozmowy z pracownikami Allegro (również w sprawie problemów z WebAPI) jak i bardzo fajny kontakt techniczny z niektórymi użytkownikami/testerami Sello pozwolą nam rozwijać ten produkt i uczynić go z jednej strony niezawodnym, a z drugiej spełniającym jak najlepiej Wasze potrzeby.

 

Prosimy o cierpliwość, bo prace nad programem będą nadal trwały oraz zachęcamy do testowania, zgłaszania nam sugestii i uwag oraz sięgania po nowe wersje Sello, które na pewno pojawią się tutaj wkrótce.

 

Do zobaczenia za rok (a może i wcześniej)?

 

Błażej w imieniu: Ingi, Beaty, Marcina i swoim...

 

sa07.jpg

 

(to my na SA07)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...