Skocz do zawartości

Los problemos i los pytanios.

Polecane posty

Ad 1. Dzięki, jutro rano się temu przyjrzę - powinno się nadać do zdiagnozowania błędu.

 

Ad. 2. Nie trzeba nic "doklikać". Ta funkcja po prostu powinna być dostępna z Operacji. Niestety, coś ją zjadło :| Postaram się rano znaleźć "głodnego" chochlika i... ech, szkoda, że muszę pisać oficjalnie ;-)

Zatem teraz pozostaje funkcja Powiel i wystawienie powielonej aukcji.

Link to postu

Witam.

To mój pierwszy post na tym forum, od wczoraj bawię się Sello i:

1. Pobieranie czy wysyłanie trwa makabrycznie długo (przy wysyłaniu nie mogę nic zrobić, program jest nieaktywny)

2. Opcja wystaw ponownie jest nieaktywna. Dlaczego ??

3. Dlaczego nie ma opcji wyszukiwania np. po nazwach?

4. Program wywala się, gdy próbuję dodać szablon z pliku html, po czym wyświetla okienko o potrzebie zgłoszenia błędu i nic już nie mogę z tym okienkiem zrobić, jedynie restart kompa :-)

Tyle na początek, liczę nie ukrywam, że zrobicie z tego kawałek przydatnego oprogramowania.

Pozdrawiam

Link to postu

3 z 4 wymienionych przez Ciebie problemów były już opisywane, ale po kolei:

1. Pobieranie czy wysyłanie trwa makabrycznie długo (przy wysyłaniu nie mogę nic zrobić, program jest nieaktywny)

W wersji Beta jest to celowe, aby wyeliminować błędy mogące się pojawić przy pobieraniu danych. Finalna wersja zostanie zoptymalizowana.

 

 

2. Opcja wystaw ponownie jest nieaktywna. Dlaczego ??

Pisałąm wyżej - zwykły babol.

 

 

3. Dlaczego nie ma opcji wyszukiwania np. po nazwach?

Jak to nie ma? Masz do dyspozycji Ctrl+F (Znajdź na liście), F7 (Wyszukiwanie) i F8 (Filtrowanie z zadanymi parametrami).

Polecam w takich przypadkach czytanie Pomocy. Nie jest ona jeszcze kompletna, ale wiele informacji już tam jest. Jest dostępna kontekstowo zawsze przez F1.

 

4. Program wywala się, gdy próbuję dodać szablon z pliku html, po czym wyświetla okienko o potrzebie zgłoszenia błędu i nic już nie mogę z tym okienkiem zrobić, jedynie restart kompa :-)

Takiego błędu nie znamy, więc jeśli udałoby Ci się wysłać do nas tą sugestię, to moglibyśmy go zdiagnozować. Znany i opisany błąd to zapętlenie odpalania aplikacji po wysypce. Obejście problemu: na pytanie Czy chcesz uruchomić program ponownie daj odpowiedź NIE.

 

 

Tyle na początek, liczę nie ukrywam, że zrobicie z tego kawałek przydatnego oprogramowania.

Dzięki za pomoc i też mam taką nadzieje :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...