Skocz do zawartości

Polecane posty

To jest chyba efekt niecalkowitej kompatybilnosci w Vista.

Tak wyglada okienko podgladu/edycji kazdej aukcji zaraz po otwarciu. Pomaga przelaczenie zakladki i wszystko juz jest OK. Jak sie otwiera to okno to przez chwile widac wszystko, potem okno sie jakby odswierzalo i jest tak:

selloerror2va0.th.jpg

 

To natomiast jest nastepny dowod niepelnego aktualizowania sie z Subiektem.

O ile dobrze pamietam pomylilem sie przy wpisywaniu symbolu, poprawilem go, ale Sello juz nie widzi zmiany :(

Naturalnie synchoranizacja byla przeprowadzana i to kilka razy.

selloerrorvz9.th.jpg

Link to postu

Ad 1 screena:

nie wiem, czy na pewno wynika to z nikomptybilności z samą wistą. Kilka komputerów testowych pracuje na Viście i testuje również aukcje, a czegoś podobnego nie widziałam. Może wynikać to z niekompatybilności jakiś określonych bibliotek. Tak czy inaczej postaram się temu przyjrzeć.

 

Ad 2:

mamy zdiagnozowany błąd z synchroniozacją symbolu towaru. O ile nazwa się dobrze zaktualizuje, to symbol niekoniecznie. Trudno mi teraz powiedzeć, czy zmiany te wejdą do najbliższej wersji, ale będziemy się starać.

Link to postu

Ad 1 screena:

nie wiem, czy na pewno wynika to z nikomptybilności z samą wistą. Kilka komputerów testowych pracuje na Viście i testuje również aukcje, a czegoś podobnego nie widziałam. Może wynikać to z niekompatybilności jakiś określonych bibliotek. Tak czy inaczej postaram się temu przyjrzeć.

Mi to wyglada jakby poprostu odswiezalo sie o jeden raz za duzo lub jeden raz za malo. Przez chwilke jak sie otwiera okienko to wszystko widac, ale za ulamek sekundy jakby sie odswiezalo i ukazuje sie to co na screenie.

Link to postu

Sello!

Cały czas pracujemy, aby wersja 1.00 była stabilna i spełniała Wasze patrzeby i oczekiwania. Zgłaszane przez Was uwagi i błędy w dużej mierze zostały już rozwiązane. Niebawem ujrzą światło dzienne pod postacią nowej (jeszcze beta) wersji. Krótko po tym chcielibyśmy dokończyć prace i oddać w Wasze ręce gotowy produkt, do którego stworzenia część z Was mocno się przyczyniła.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...