Skocz do zawartości

Powiązanie aukcji z towarem

Polecane posty

Do powieązania wielu towarów proponuję użycie kompletów właśnie z Subiekta. Do Sello przenoszą się dobrze (jako jedna pozycja), na aukcji jest to co trzeba i stany magazynowe się zgadzają.

 

Funkcji "odwiązania" dla trwających i zamkniętych aukcji nie ma z tego powodu, że towary z takich aukcji mogą zostać już umieszczone w transakcjach. W takich sutuacjach pozostaje ręczna podmiana towarów właśnie w transakcjach.

Link to postu

Sprzedaję różne komplety z tych samych towarów na różnych aukcjach jednocześnie, więc nie mogę skorzystać z kompletów. A w sklepie stacjonarnym sprzedaję te artykuły  oddzielnie. Patrząc na innych sprzedawców z mojej branży, wszyscy postepują w ten sam sposób.

 

Poza tym na aukcji mam wystawiony jeden towar w kilku kolorach, z których każdy w Subiekcie wprowadzony jest oddzielnie.

 

Przez pomyłkę dowiązałem do aukcji towar z Subiekta,  chciałbym to usunąć - brak takiej możliwości wydaje mi sie błędem.

 

Poza tym przydałyby się znane z GT "operacje na liście" - ustawienia kolumn, kopiowanie listy itp.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł Ośko

Link to postu

>To akurat jest, jaki i wiele innych mechanizmów ułatwiających pracę.

 

Faktycznie :-)

 

>Funkcji "odwiązania" dla trwających i zamkniętych aukcji nie ma z tego powodu, że

>towary z takich aukcji mogą zostać już umieszczone w transakcjach.

 

Skoro jest to powód żeby uniemożliwić "odwiązanie", to czemu można zmieniać towar??

 

To są tylko moje sugestie. Sam potrafię znaleźć powody dla których nie można wprowadzić jakiegoś pomysłu. Państwa zadaniem jest znaleźć jakieś rozwiązanie ;-)

 

 

Przykład:

http://www.allegro.pl/item239521884_wozek_spacerowy_spacerowka_coneco_solar_gratisy_.html

 

Sprzedawca dodaje 8 gratisów, też takie aukcje czasem wystawiam.

Za każdym razem, jak zmienię gratisy w aukcji, chciałbym je łatwo edytować, nie tworząc kompletów. Po prostu - wystawiam podobną aukcję, dodaję jeden towar, usuwam drugi. A "stara" aukcja może sobie dalej wisieć.

 

Dla 2 aukcji różniących się tylko jednym gratisem powinienem stworzyć 2 komplety.

Po roku będę miał więcej kompletów niż towarów.

I będą widoczne na wszystkich kasach, dla wszystkich sprzedawców.A duża część sprzedawców (z Allegro) prowadzi również sprzedaż tradycyjną.

A jak te komplety nazwać, żeby łatwo je identyfikować?

 

Tymczasem dodawanie kilku towarów do jednej aukcji byłoby dużo łatwiejsze.

Po prostu - tworzę aukcję, zastanawiam sie co chcę sprzedać, wpisuję do treści

aukcji a następnie dowiązuję towary.

 

Proszę wpisać w wyszukiwarkę Allegro "gratis" lub "gratisy" - wielu sprzedawców z tego korzysta. Ja znalazłem 213 tys aukcji :-)

 

Jest to funkcjonalność, która bardzo by mi się przydała.

Wiem, że można towary dodać ręcznie, ale nie o to chodzi, ręcznie mogę również

kopiować adresy do P imiennych.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł Ośko

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...