Skocz do zawartości

http://szybkiinternet.onet.pl/

Polecane posty

a może ściąganie danych przez sello jest w dużym stopniu uzależnione od prędkości internetu. Mam neostrade 1 MB. Jest teraz godzina 13:17 a średnia przepustowość mojego połączenia to 54,08 Kb/s.!!! wczoraj o 1 w nocy miałem 1 MB i wszystko się ściągnęło z allegro

neostrada to porażka za co im płace takie pieniądze ;/ 

Link to postu

a może ściąganie danych przez sello jest w dużym stopniu uzależnione od prędkości internetu. Mam neostrade 1 MB. Jest teraz godzina 13:17 a średnia przepustowość mojego połączenia to 54,08 Kb/s.!!! wczoraj o 1 w nocy miałem 1 MB i wszystko się ściągnęło z allegro

neostrada to porażka za co im płace takie pieniądze ;/ 

 

Ja mam łącze 2Mb - i dane ściąga mi 6 godzin (słownie: sześć godzin)

A na koniec jeszcze pięknie się wywala "program wykonał niedozwoloną operację i zostanie zamknięty" czy jakoś tak.

Poczekam na kolejną wersję....

Link to postu

zatem witaj w klubie...

próbowałem ściągać łącząc się przez komórkę...

pomogło...

wyprostowałem sobie zwoje...tylko...

ale się nie przejmuję, jak w mojej firmie coś nawala, daję rekompensaty klientom...czekam, zatem...

parę kiepsko-fajnych tekstów rzuciłem na forum...

widocznie połechtało brzuszyska...

 

rada taka,skoro programiści Sello nie radzą sobie z różnymi przyczynami "lekkiej" niestabilności, niech się przyznają i określą się...to nie wstyd...

kiedyś problemem było napisać...

10 print circle

my zrozumiemy, że nie wszystko gra...

łatwiej wiedzieć, że coś nie działa ogólnie i czekać na poprawę, niż szukanie samemu "a może mój komp nawala"...

miłoby od czasu do czasu zakomunikować o kłopotach w działaniu...

taaaakkk, nie ściąga, niemooożliiweee, too peeewniee przez aaaapsik-AAlllellegrorooorroo chyba pewnie...

tak to Oni, no, no, tak, nooo ! baaa, u nas? hyyy, ni skund, Uni to...niemożliwości, lim do nieskończoności...

niż udawać, że wszystko w porząsiu...

amen

 

Macie klientów Sello, wiecie jakie maja nicki,w związku z częstymi "niestrawnościami" webApi All, czy jest możliwe, żeby utworzyć trochę miejsca na Waszym serwerze, ściągać dane, a my  od Was?

 

Tylko tutaj jest haczyk, wtedy my już będziemy mieć do Was "ale", jak będzie All nawalało, za to może szybciej działać?

Link to postu

Witajcie!

Znamy kilka miejsc, które moglibyśmy ulepszyć w Sello tak, aby pobierało ono lepiej dane. Nie wypieramy się, że są problemy - pracujemy nad tym, aby było ich mniej. Głównym problemem jest to, że pobieramy wszystkie dane dotyczące aukcji (w tym opisy html i zdjęcia). Jest ich dużo. Jeśli cokolwiek nie uda się "na łączach" (sieć, WebAPI czy "promieniowanie kosmiczne") to Sello nie zapisze już tych informacji i następnym razem będzie znów pobierało od początku (bo nie ma informacji, na czym skończyło oraz nie ma pewności, ze w tym co już pobrało nie zaszły zmiany).

 

W najbliższej wersji zupełnie zmienimy zakres i sposób pobierania danych z Allegro. Możliwe będzie np. pobranie tylko informacji o sprzedaży, żeby szybko obsłużyć transakcje. Optymalizujemy również pobieranie informacji o aukcjach, żeby przyspieszyć i zmniejszyć podatność na "przerwy na łączach".

 

Przykro mi, że wiele z ostatnich naszych wytłumaczeń było zwalaniem czegoś na WebAPI. Niestety trwające na serwisie aukcyjnym modernizacje często wprowadzały błędy. Nie wypieramy się naszych faktycznych błędów. Ja sama nie raz już za coś przepraszałam, czy podawałam rozwiązania jak jakiś nasz błąd naprawić. Rozumiem też, że każdy program narzędziowy traktowany jest jako całość i jeśli cokolwiek z otoczenia Sello nie działa, to winione jest Sello. Dlatego przede wszystkim dziękuję Wam wszystkim za cierpliwość, sugestie i często wyrozumiałość.

 

Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli przedstawić Wam kolejną (ulepszoną pod wieloma względami) wersję Sello.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...