Skocz do zawartości

Kilka podstawowych kwesti.

Polecane posty

Witam,

 

Z ogromnym entuzjazmem podszedłem do waszego programu, jednak muszę przyznać iż nie jestem w stanie znaleźć w nim kilku podstawowych funkcji np. opcji wydruku kompletu druków "za pobraniem" zawierających kod kreskowy itd. - dostępnych w tak prymitywnym programie jak "menedżer allegro". Ponadto nie rozumiem dlaczego czasami w zakładce "transakcje" po wybraniu opcji "wiadomości" nic sie nie wyświetla, pomimo tego, iż jest przypisana wiadomość do klienta (widoczna po naciśnięciu "przełącz widok na klienta"). Na forum przeczytałem wymijającą odp., że może brakować jakiś tam parametrów - w takim razie mam pytanie - czego konkretnie może brakować aby po prostu dopisać całą korespondencję z konkretnym klientem do każdego zakupionego przez niego przedmiotu?

Te kwestie uderzyły mnie w pierwszym dniu testowania, mam nadzieję, że zostaną wyjaśnione :)

 

pozdrawiam,

C.

Link to postu

wydruki będą się jeszcze rozwijać, w związku z tym jeśli są jakieś konkretne pomysły na wydruki czy opcje w wydrukach to prosimy szczegółowo pisać, postaramy się w miarę możliwości dodawać nowe funkcje

 

jeśli chodzi o podpinanie wiadomości to proszę spróbować Podepnij zbiorczo, jeśli są jakieś wiadomości, które się nie podpieły jest zawsze szansa, że ta opcja pomoże

mechanizmów podpinania jest wiele, oto kilka z nich

- do aukcji po nr aukcji, koncie z serwisu

- do transakcji - po numerze transakcji, id klienta,

- jest także mechanizm rozpoznawania po identyfikatorze zapisanym w wiadomości  wysyłanej z Sello

- w paczkach jest podobnie

-  w kliencie po danych z serwisu (nick, po mailu)

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...