Skocz do zawartości

Automatyczne komentarze

Polecane posty

Witam

 

Czy jest możliwość dodania opcji: "automatyczne komentarze do pozytywnych" komentarzy (przynajmniej do tych)? Wiem, że są portale www które to oferują, więc technicznie jest to możliwe. Pytanie tylko jak.

Przy 2-3 dziennie nie jest to problemem, ale jak jest ich trochę więcej np:50 dziennie to robi się już kłopot.

 

 

pozdrawiam

DC

Link to postu

Przydala by sie opcja, ktora autoatycznie przypominala by klientom o wystawieniu komentarza.

jak i w którym miejscu miałaby ona działać?

 

Do pelni szescia przydala by sie tez mozliwosc jakiegos oznaczenia przy komentarzach(tych do wystawienia), ze tu nie bedziemy komentarza wystawiac z tych czy innych powodow.

wpisujemy do sugestii

 

Link to postu

Przydala by sie opcja, ktora autoatycznie przypominala by klientom o wystawieniu komentarza.

jak i w którym miejscu miałaby ona działać?

 

Pomyslow mam kilka...

1. Pol automat: opcja w zakladce komentarze "przypomnij klientom" ktora to zapyta sie o przedzial czasowy typu nowsze niz x dni starsze niz x dni i po zatwierdzeniu wysle do wszystkich maile z przypomnieniem.

2. Full automat: wstawiamy w opcjach po ilu dniach od tranzakcji przypomniec i sello juz samo pilnuje terminu wyslania maila z przypomnieniem.

 

*do obydwu opcji z zastrzezeniem nie wysylania jezeli nie potwierdzimy maila do ludzi do ktorych juz takie przypomnienie zostalo wyslane, bo jak bedziemy zbyt nachalni to jeszcze nam klient nega wystawi ;)

**oczywiscie pomijanie osob ktore zaznaczylismy do nie wystawiania komentarza

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Mam następujący problem,

 

Część komentarzy, na początku, wystawiłem poprzez www. Okazało się że kilka osób pominąłem. Żeby to "naprawić" zaznaczyłem wszystkich w sello do komentarza pozytywnego, czyli tych co pominąłem, tych co już im wystawiłem i tym co zamierzałem  dopiero. I był by spokój gdyby mi Sello odznaczyło tych co już mieli komentarze (dodaje wtedy datę wysłania), a ono uparcie za każdym razem próbuje wystawić im komentarz.

 

Mam nadzieje że dobrze przedstawiłem swój problem. Proszę na to zwrócić uwagę przed wydaniem kolejnej wersji, ponieważ jeśli tych komentarzy jest bardzo dużo to każda próba wystawienia komentarzy trwa, no może nie wieki, ale długo.

 

Jest opcja delete, ale nie chodzi mi o nią. Chciałbym wiedzieć kiedy został wystawiony komentarz, i nie musiał go anulować w Sello.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...