Skocz do zawartości

dotyczący sposobu dodawania klienta do sGT

Polecane posty

Zgłoszone w pomocna dłoń lecz odpowiedz na zasadzie odczep się dziadu.

 

Proponuję by klient z sello był przenoszony do kartoteki klienci w sGT z automatycznie zaznaczoną opcją płatność przelewem. Obecnie jest on wprowadzony jako osoba płacąca gotóką i wymaga ręcznego poprawiania a to kłopot dla osób prowadzących sprzedaż w realu i na allegro. Powód - płatność wchodząca jako gotówka podwyższa stan kasy gotówkowej powodując manko a klient przecież nie płaci gotówką lecz przelewem na konto i bez znaczenia jest fakt czy jest to wysyłka płatna z góry czy przelewem. Kolejna sugestja również dotycząca przenoszenia klienta z poziomu sello do sGT jeżeli sprzedaż towaru jest ustawiona na aukcjach jako poziom ceny 2 to oznacza, że klient dostaje uprawnienie do dokonywania zakupów w takiej cenie - a do sGT jest przeniesiony jako osoba uprawniona do zakupu cen z poziomem 1. Tłumaczenie, że kartoteka sGT jest nadrzędna nie ma tutaj nic do rzeczy bo klient jest dodawany z sello do sGT a nie na odwrót.

Link to postu

Zgłoszone w pomocna dłoń lecz odpowiedz na zasadzie odczep się dziadu.

moja odpowiedź była jasna (nie wiem czy Pan wogóle sprawdził to co napisałem)

to kto kim jest tego nie wiem

 

Tłumaczenie, że kartoteka sGT jest nadrzędna nie ma tutaj nic do rzeczy bo klient jest dodawany z sello do sGT a nie na odwrót.

powtórzę więc jeszcze raz:

wpływ na to jak jest dodawany kontrahent do Subiekta GT mają ustawienia domyślne w Parametrach Kontrahentów w Subiekcie GT

 

dodatkowo jest opcja w Sello w Parametrach Subiekta GT (na zakładce dokumenty) przy jakiej formie płatności jaka będzie płatność na dokumentach (tworzonych w Subiekcie GT)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...