Skocz do zawartości

Ilość znaków w nazwie aukcji

Polecane posty

Witam.

1. A mnie brakuje jakiegos okienka pokazującego ile znaków jeszcze mogę napisać w nazwie towaru. Allegro narazie przyjmuje 50 znaków

 

2. W module Towary jezeli jakas pozycje zaznaczymy "Wystaw z szablonu" jezeli ma ponad 50 znakow to niestety nie zostanie wystawiona. Wydaje mi sie ze moze komunikat sie pojawiac, ale powinien wpisywac pierwsze 50 znakow z tytulu albo przepisywac tytul pusty.

 

3. Brakuje mi w module TOWARY mozliwosci wstawiania opisu w htmlu. Jest tylko graficzny edytor, który nie przyjmuje tabel oraz mozliwosci importowania opisow z plików tekstowych. Jest co prawda na koncu linijki z naglówkiem Opis: link Wstaw ale jest nieaktywny.

 

Link to postu

Ad 1.

Widać, że jesteś nowym użytkownikiem ;) Do wersji 1.1.1. był dymek, w którym zliczało się ile jeszcze znaków pozostało. W wersji 1.1.2 został on przypadkiem wyłączony  i do kolejnej wersji zostanie przywrócony.

 

Ad 2.

wpisujemy na listę propozycji do zeralizowania.Problem polega jednak na tym, że Allegro ma dość rozbudowane zasady co do możliwej długości tytułu (nie jest to tylko zwykła liczba liter) i nie chcieli byśmy tego powielać, bo jeśli np. Allegro coś zmiani, to możemy nie dowiedzieć się o tym od razu i nie wprowadzić na czas poprawek.

 

Ad 3.

jak wyżej - postaramy się dodać opcję Wstaw opis HTML.

Link Wstaw dotyczy towarów, które sa połączone z Subiektem GT. Z tego miejsca można wstawiać np. opis towaru z Subiekta GT.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...