Skocz do zawartości

dwa drobiazki które usprawnia pracę

Polecane posty

witam

proponowałbym dorzucić dwa drobiazgi, które usprawnią pracę

1. w okienku szczegóły transakcji warto by było widac komentarz otrzymany od klienta za transakcje - to dla takich fachowców pewnie tylko kosmetyka

2. Za jego brak ktos powinien dostac cięgi ;D - nie wiem kto jest odpowiedzialny za tworzenia strony zwrotu prowizji lecz nie do przyjecia jest obecne rozwiązanie - klikam przycisk strona zwrotu prowizji i przenosi mnie na strone ogólną allegro gdzie muszę przewinąć całą stronę, kliknąc przycisk "formularz zwrotu allegro" nastepnie "alt+tab" przełączyć się na sello znaleźć nr aukcji, zaznaczyc go skopiowac "ctrl+c" ponownie "alt+tab" by powrócic do strony allegro kliknąć odpowiednią rubryke i w końcu "ctrl+v" - przecież to mordęga >:(

Prościej by cała ta operacja była z automatu!!! i prosze mi nie mówić, że to jest trudne do zrobienia lub niemozliwe - jestem przekonany, że to dla Was drobiazg a dla nas sprzedawców wielkie ułatwienie

pozdr

Link to postu

proponowałbym dorzucić dwa drobiazgi, które usprawnią pracę

1. w okienku szczegóły transakcji warto by było widac komentarz otrzymany od klienta za transakcje - to dla takich fachowców pewnie tylko kosmetyka

coś kojarze taką sugestię już, ale dopiszemy

a jak to miałoby wyglądać - osobna zakładka, czy dodanie w osobnej pozycji na juz istniejących zakładkach, czy jakoś inaczej?

 

2. Za jego brak ktos powinien dostac cięgi ;D - nie wiem kto jest odpowiedzialny za tworzenia strony zwrotu prowizji lecz nie do przyjecia jest obecne rozwiązanie - klikam przycisk strona zwrotu prowizji i przenosi mnie na strone ogólną allegro gdzie muszę przewinąć całą stronę, kliknąc przycisk "formularz zwrotu allegro" nastepnie "alt+tab" przełączyć się na sello znaleźć nr aukcji, zaznaczyc go skopiowac "ctrl+c" ponownie "alt+tab" by powrócic do strony allegro kliknąć odpowiednią rubryke i w końcu "ctrl+v" - przecież to mordęga >:(

Prościej by cała ta operacja była z automatu!!! i prosze mi nie mówić, że to jest trudne do zrobienia lub niemozliwe - jestem przekonany, że to dla Was drobiazg a dla nas sprzedawców wielkie ułatwienie

w tym zakresie jest tak, że Allegro zmieniło pewne parametry w WebAPI i będziemy sprawdzać dokładnie co i zapewne to poprawimy i będzie pojawiać się od razu odpowienia strona

Link to postu

2. Za jego brak ktos powinien dostac cięgi ;D - nie wiem kto jest odpowiedzialny za tworzenia strony zwrotu prowizji lecz nie do przyjecia jest obecne rozwiązanie - klikam przycisk strona zwrotu prowizji i przenosi mnie na strone ogólną allegro gdzie muszę przewinąć całą stronę, kliknąc przycisk "formularz zwrotu allegro" nastepnie "alt+tab" przełączyć się na sello znaleźć nr aukcji, zaznaczyc go skopiowac "ctrl+c" ponownie "alt+tab" by powrócic do strony allegro kliknąć odpowiednią rubryke i w końcu "ctrl+v" - przecież to mordęga >:(

Prościej by cała ta operacja była z automatu!!! i prosze mi nie mówić, że to jest trudne do zrobienia lub niemozliwe - jestem przekonany, że to dla Was drobiazg a dla nas sprzedawców wielkie ułatwienie

pozdr

Ja bym tu widzial jeszcze jakis pilonowanie stanu i zanzaczanie tranzakcji do FZP. Jak wiadomo nie odrazu mozna wypelnic formularz, a zdarza sie czasem, ze klient cos kupi i za dwa dni pisze ze mu sie odwidzialo. Wtym przypadku trzeba pamietac o tym ze mamy do jakiejs tranzakcji wypelnic FZP. Do tego jest potrzebne pilnowanie tego i np oddzielny status dla tranzakcji np "zakonczona FZP". Pilnowanie po to zeby wiedziec czy przyznano zwrot czy tez nie. Moze sie okazac ze klient po otrzymaniu maila z allegro, bedzie chcial jednak kupic przedmiot i trzeba bedzie to anulowac i wyslac towar.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...