Skocz do zawartości

Polecane posty

Brakuje mi bardzo pewnego drobiazgu by zautomatyzować szablony lecz nie wiem jak go nazwać i dlatego w tytule ???

 

Konkretnie tworzęobecnie szablon przypomnieia o komentarzu i by wstawić link klientowi przenoszący go do wystawienia komentarza ze strony allegro brakuje mi możliwości podania nr aukcji. Wstawiając [Transakcja::Dotyczy] wyskakuje mi nazwa aukcji i nr. Przydałoby się by w tamtych ustawieniach pojawiła się mozliwosć wyboru tylko nr aukcji

Pani Ingo czy jest jakiś sposób by to zautomatyzować wstawianie nr już teraz

Oto link do którego potrzebujęnr aukcji.:

http://www.allegro.pl/my_allegro.php?page=feedbacks&type=fb_add&item_id=[aukcja_nr]&seller_id=[ja_nr]&type_back=won&page_back=auctions

 

 

pozdrawiam

Link to postu

Niestety, nie widzę teraz takiej możliwości...

1. Możemy dodać autotekst [Transakcja::NrAukcji] ale nie będzi eon działał dla transakcji zgrupowanych.

2. Możemy dodać od razu autotekst [Transakcja::AdresDoKomentarza] ale jeśli Allegro coś zmieni w budowaniu tego adresu, to nie obejdzie sie bez wypuszczenia nowej wersji Sello.

 

Co Wy na to?

Link to postu

2. Możemy dodać od razu autotekst [Transakcja::AdresDoKomentarza] ale jeśli Allegro coś zmieni w budowaniu tego adresu, to nie obejdzie sie bez wypuszczenia nowej wersji Sello.

 

Co Wy na to?

 

Ingo mam wrazenie, ze za bardzo komplikujecie sprawe. Taki adres do komentarza mozna by zrobic konfigurowalnym. Mogli byscie zrobic jaka zaawansowana konfiguracje i duzo ustawien, ktore w chwili obecnej sa na sztwyno umozliwic zmieniac uzytkownikom, a co za tym idzie dac wieksza mozliwosc spersonalizowania sello.

Jak to za duzy klopot(brak czasu) na zrobienie interfaceu to moze chociaz jakis plik ini gdzie by sie znalazly zaawansowane ustawienia.

A wracajac do tematu to opcji ze sztywnym adresem jest klika:

1. osobny plik gdzie by byla jego skladnia, wtedy nie trzeba wydawac nowego sello tylko udostepnic poprostu nowy jeden plik i po sprawie

2. idac powyzszym tropem czesc zmiennych ustawien mogla by sie automatycznie aktualizowac. Sello i tak laczy sie z serwerem licencji, wiec moglo by jeszcze przy uruchomieniu sprawdzac czy nie ma nowej wersji ustawien(linki i pewnie znalazlo by sie duzo wiecej dupereli), a jak by byly to automatycznie aktualizowac sie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...