Skocz do zawartości

czy ktos z was ma e-sklep z sgt

Polecane posty

Witam

szukam informacji dotyczących zbudowania sklepu zintegrowanego z sGT.

Po kilkunastu miesiącach wybierania sklepu testowania róznych wersji wybrałem program z Wronek 2click - moim zdaniem najlepszy na rynku. nastepne kilka miesięcy zbierałem kase (miał kosztowac prawie 10 tys) a tu mi mówią, że zrezygnowali z integracji z sGT i namawiają na symfonię CDN i inne bo z inserem nie moga sie dogadać. Wkurzyło ich, ze po zainstalowaniu przez klientów aktualizacji sGT sypała sie synchronizacja a nikt z Insertu nie był łaskaw ich poinformowac o zmianach (tak przynajmniej twierdzą)

 

zastanawiałem się jeszcze nad zbudowaniem (zleceniem tego komus - za głupi jestm by samemu to zrobic  ;D ;D ;D)sklepu na bazie oscGT ale odstrasza mnie konieczność zakupu jeszcze dwóch sfery - ba ta na którą wydałem ponad patyka ma licencje na 1 stanowisko sGT a pracujemy na 3. Czy ktos ma tak skonfigurowane połączenie tzn os commerce + oscGT i jeszcze kompy pracujące w sieci???

pozdr

Link to postu

zastanawiałem się jeszcze nad zbudowaniem (zleceniem tego komus - za głupi jestm by samemu to zrobic  ;D ;D ;D)sklepu na bazie oscGT ale odstrasza mnie konieczność zakupu jeszcze dwóch sfery - ba ta na którą wydałem ponad patyka ma licencje na 1 stanowisko sGT a pracujemy na 3. Czy ktos ma tak skonfigurowane połączenie tzn os commerce + oscGT i jeszcze kompy pracujące w sieci???

pozdr

oscGT samo w sobie ma jedną licencję Sfery dla Subiekta GT (w cenie oscGT jest oscGT+Sfera)

Link to postu

Witam,

 

Z tego co mi wiadomo to oscGT do pracy potrzebuje na danym stanowisku instalacji subiekta,ale nie wymaga licencji na czwarte stanowisko.

OscGT może być uruchomiony równolegle na jednym z trzech stanowisk.

Nie znam dokładnie konfiguracji twojej sieci ale jeśli są to 3 kompy=3 stanowiska z których jeden pełni rolę serwera to oscGT będzie działał na każdym z tych stanowisk.

 

A tak w ogóle to oscGT nie służy do pracy w sieci -tak jak sello- tylko jest programem synchronizującym bazy danych subiekta i oscommerce.

 

Mam nadzieję,że się nie mylę i,że zrozumiale piszę...  :)

 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

i dltego też na pakiet oscGT + sfera wydałem 1300 z drobnymi, nie zmienia to faktu, że chcąc pracować w sieci - tak jak na sello- musze okupić licencje bo posiuadana dotyczy tuylko jednego stanowiska

 

Kolejne stanowiska Sfery to koszt 490zł za jedno stanowisko Sfery dla Subiekta GT.

Jest też pakiet: jedno stanowisko Sfery i jedno Subiekta GT w cenie 690zł.

 

Ale w Twoim wypadku, jeśli chcesz pracować na 3 stanowiskach Subiekta ze Sferą, to 2x490zł i masz obsadzone Sferą wszystkie stanowiska Subiekta GT

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam wszystko czyli sGT, Sfere, Zielonego i Sello. Wszystko (no prawie bo Sello nie) z oscommerce i w miare dziala. Trzeba sie tylko przyzwyczaic ze w sGT trzeba dodac towar i wyslac na OSCommerce bo inaczej przy synchronizacji bedzie dodawal i dodawal i dodawal towary do sGT przy spzedazy. Ale powiem ze to dziala ladnie.

Co do licencji na OSCGT to po co CI na kazdym komputerze licencja. Przeciez OSCGT synchronizuje serwer SQL sGT z mysql  oscommerca. Niewazne ile masz licencji. Na jednym komputerze instalujesz OSCGT i ustawiasz zeby np co godzine automatycznie synchronizowal. NO i co godzine masz zrobione synchro. Jedyny problem to przy wysylaniu do sklepu to ze trzeba w OSCGT wybrac kategorie do ktorej ma zapisac towar (przynajmniej ja nie poradzilem sobie zeby w sGT ustawic kategorie ktora bedzie sie dodawala do sklepu) wiec po synchronizacji np tej automatycznej towar w sklepie masz ale nie widnieje on w zadnej kategorii. Wiec trzeba albo wejsc do phpMyAdmina i recznie przypisac kategorie albo w OSCGT wejsc i recznie przypisac kategorie. TO pierwsze jest szybsze, ale to drugie wygodniejsze.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...