Skocz do zawartości

Czy można powiązać wiele pozycji do do jednego towaru

Polecane posty

Witam

 

Czy jest taka możliwość stworzenia wielu duplikatów w zakładce towary w sello i powiązać je do jednej pozycji w subiekcie. Bo jak klikam na zdublowaną pozycje i chce powiązać z subiektem to wyskakuje mi lista tylko z nie powiązanymi towarami jakie się znajdują się w bazie subiektu

Link to postu

tz. troszkę się już z tym uporałem w zakładce sello/towary nie duplikuje. Towar Wystawiam jako jedną pozycje a następnie w zakładce sello/przygotowane dubluje aukcje z jednoczesnym zmianie opisu.Tym sposobem wszystkie zdublowane aukcje dotyczą jednego towaru w subiekcie. W sumie to problemu teraz już nie mam gdyż te wszystkie zdublowane aukcje wystawiam do sklepu z automatycznym wystawianiem (wznów tylko z niesprzedanymi). Więc jeśli chodzi o mnie to jednorazowo przygotowuje aukcje i o nich zapominam. Ale problem pojawia się gdy ktoś chciałby zmieniać takową aukcje zdublowaną (brak możliwości zmiany w subiekcie) lub nie ma ustawionej funkcji wznów tylko z niesprzedanymi. Wniosek poprostu musi ją stworzyć jeszcze raz bo szukanie w transakcjach z np 2000 aukcji jest dość kłopotliwe przy systematycznym, wystawianiu.

 

Ogólnie to ja się z tym na swój sposób uporałem. Kolego Sorba proponuje abyś (jeśli masz subiektGT) ustaw komplety dla tych ciuchów. Do jednej pozycji można przypisać wiele kompletów. A komplety poustawiaj dla serwisu aukcyjnego będziesz miał w sello/towary same komplety które będą ściągały z jednej pozycji

 

pozdrowionka

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...