Skocz do zawartości

2 komputery 2 miejsca 1 sello

Polecane posty

Proste a jednak

Mam program najnowszy z dziś. Jednak nie mogę sobie poradzić z podłączeniem pracownika który jest w innym mieście a ma ten sam Sello. Zasugerowałem się że instalowana jest baza sql

Dodam ze sam jestem na ruterze stałe łącze aster bardzo szybkie.

Pracownik bezposrednio na kablu.

Obaj win xp professional

 

Czy istnieje szansa aby to jakoś zrobić bądź jesli nie czy jest jakieś oprogramowanie w sieci (dodam że szukam) co potrafi takową sztuczkę wykonać?

 

Z góry dziekuję i przepraszam jeśli nie znalazałem na tym forum odpowiedzia była.

 

Jacek Kolankiewicz

tel 608383511

GG 1897944

Tlen elsauria

skype elsauria

Link to postu

tu raczej żadna sztuczka nie będzie potrzebna, zapewne połączenie jest w jakiś sposób blokowane, w związku z czym, najprościej jest wyłączyć wszystkie programy, które mogą to połączenie blokować, na routerze przydałoby się odblokować porty 1433 i 1434 (albo sprawdzić dokładnie jakie porty są blokowane)

Link to postu

Proste a jednak

Mam program najnowszy z dziś. Jednak nie mogę sobie poradzić z podłączeniem pracownika który jest w innym mieście a ma ten sam Sello. Zasugerowałem się że instalowana jest baza sql

Dodam ze sam jestem na ruterze stałe łącze aster bardzo szybkie.

Pracownik bezposrednio na kablu.

Obaj win xp professional

 

Czy istnieje szansa aby to jakoś zrobić bądź jesli nie czy jest jakieś oprogramowanie w sieci (dodam że szukam) co potrafi takową sztuczkę wykonać?

 

Z góry dziekuję i przepraszam jeśli nie znalazałem na tym forum odpowiedzia była.

 

Jacek Kolankiewicz

tel 608383511

GG 1897944

Tlen elsauria

skype elsauria

Przepraszam wszystkich za prywatę, ale nie mogłem się powstrzymać :) . Sello także Pan Kolankiewicz będzie próbował przywłaszczyć :)????

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...