Skocz do zawartości

Raporty / Statystyka

Polecane posty

Witam,

 

od jakiegoś czasu zabrałem się poważniej za temat Sello i na potrzeby własne jak i znajomych wykonałem kilka zewnętrzny dynamicznych opcji raportowania danych biznesowych znajdujących się w Sello, widzę że jest spore zapotrzebowanie na tego typu funkcjonalności w związku z czym jestem ciekaw jakie zdanie na ten temat mają inni użytkownicy i jakie rodzaje raportów was interesują ..

 

.. jeżeli ktoś jest zainteresowany tego typu opcją, w razie czego służę radą ..

 

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji ..

 

PS: W miarę możliwości postaram się w najbliższym czasie wrzucić kilka przykładowych rozwiązań ...

Link to postu

.. zgodnie z obietnicą przedstawiam przykładowy raport dla Sello:

 

DEMO

 

Instrukcja:

- do działania raportu wymagany jest Excel 2007

- po uruchomieniu pliku należy odblokować możliwość uruchamiania makr

- konfiguracji połączenia z Sello należy dokonać z poziomu zakładki [iNSTRUKCJA]

- odświeżenie każdego raportu (na poszczególnych zakładkach) dokonujemy poprzez skrót klawiszowy [Prawy ALT + F5]

 

zaznaczam że przedstawione raporty to tylko namiastka tego co można w ten sposób zrobić, w razie pytań i sugestii zapraszam do dyskusji na forum ...

Link to postu

Witam,

 

Czy jest szansa na raport przedstawiający:

-koszt wystawienia produktu w zestawieniu miesiecznym (sello oblicza dla kazdej aukcji oddzielnie koszt wystawienia, tylko przy kliknieciu sprawdz opłaty, nie wiem czy jest szansa na automatyczne pobieranie tej informacji)

-zysk minus koszt wystawienia w zestawieniu miesiecznym (zysk z subiekta GT)

-zysk podzielony przez koszt wystawienia w zestawieniu miesiecznym (Zysk z subiekta GT)

 

Pozdrawiam

Link to postu

Witam,

 

Czy jest szansa na raport przedstawiający:

-koszt wystawienia produktu w zestawieniu miesiecznym (sello oblicza dla kazdej aukcji oddzielnie koszt wystawienia, tylko przy kliknieciu sprawdz opłaty, nie wiem czy jest szansa na automatyczne pobieranie tej informacji)

-zysk minus koszt wystawienia w zestawieniu miesiecznym (zysk z subiekta GT)

-zysk podzielony przez koszt wystawienia w zestawieniu miesiecznym (Zysk z subiekta GT)

 

Pozdrawiam

 

.. na pierwszy rzut oka mogę określić że nie powinno być z tym problemu, przyjrzę się temu wieczorem dokładniej i w miarę możliwości czasowych postaram się coś przygotować ...

Link to postu

Witam, raporty i statystyki to ważna sprawa, jak na razie w sello wyglada to marnie i nie zanosi sie w najblizszym czasie na zmiany. Generalnie przydałby się raport sprzedaży: dzienny/miesięczny/roczny z możliwością podejrzenia np. sumy kosztów przesyłki, ilości sprzedanych sztuk itp. za dany dzień, miesiąc lub cały rok. Poza tym do tej pory nie został naprawiony błąd w kolumnie "Wartość transakcji oczekujących" która niestety zlicza transakcje anulowane jako przychód, co jest totalnym niewypałem. 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...