Skocz do zawartości

Komentarze w Sello - znowu schody

Polecane posty

Jestem sobie w zakładce Transakcje/Oczekujące na płatność otrzymałem zwrot prowizji za daną transakcję i znalazłem sobie ją w tej zakładce i niech mi ktoś mądry powie - jak delikwentowi wystawić komentarz negatywny za pośrednictwem sello. Dodam, że żadne filtrowanie ani znajdowanie w zakładce komentarze nie działa, także ręczne szukanie to chyba mija się z celem. Czy ktoś w ogóle testował ten program pod względem funkcjonalności??? Podstawowych rzeczy w nim brak!!!

Link to postu

Komentarze do wystawiania pojawiają sie tylko jak juz dostaniemy komentarz od klienta.

Nie jest to prawdą. Komentarze w zakładce Do wystawienia pojawiają sie w zależności od stanu transakcji - jeśli jest ona Zakończona lub Anulowana (czyli nieudana). W module tym jest filtr, w którym domyślnie jest ustawione "otrzymane". Można go jednak zmienić na "(wszystkie)" i wówczas tam sie znajdzie szukany przez Ciebie komentarz.

 

Inną sprawą jest to, że wyszukiwanie nie do końca dobrze działa w modułach Komentarze. Postaramy się to poprawić do następnej wersji.

Link to postu

W Sello wystawiamy komentarze tylko z modułu Komentarze

No i właśnie ten patent nie jest zbyt dobry, bo najpierw chcę zobaczyć transakcję, wystawić komentarz a dopiero później zaznaczyć anulowana. Bez sensu szukać tego od nowa w innej zakładce, zwłaszcza, że filtrowanie ani przeszukiwanie w zakładce komentarze nie jest możliwe (nie wyświetla się okienko, w którym mogę wpisać frazę do przefiltrowania)

Link to postu

przedz na WSZYSTKIE !! i tam kazdy komentarz po loginie mozesz znalezc.. ustaw sobie wedlug alfabetu loginu i juz sekund dwie

Tu chodzi o czas aby go maksymalnie skrócić. Jeśli dostaję tygodniowo paręnaście - parędziesiąt zwrotów prowizji to szukanie w zakładce wszystkie przy dużej liczbie komentarzy jest pracochłonne. Przy znajdowaniu transakcji w zakładce "oczekujące na płatność" powinna być również możliwość wystawienia komentarza dla danego delikwenta, bo szukanie tego w zakładce komentarze i to na zasadzie ręcznego przewijania jest co najmniej uciążliwe. Może mam naleciałości ze względu na korzystanie z innych programów ale poprzednio robiłem to o wiele szybciej a chyba taki program powinien być - zwłaszcza ten najdroższy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...