Skocz do zawartości

Sello 1.3.4 - już niebawem!

Polecane posty

Witam,

niebawem zakończymy pracę nad kolejną wersją Sello. Zgodnie z tradycją, oddamy też w Wasze ręce wersję Beta. Już teraz muszę poinformować o bardzo ważnej zmianie:

 

Sello od wersji 1.3.4 będzie współpracowało z Subiektem GT 1.18.

Wymóg ten jest spowodowany naprawą pewnych problemów związanych z wystawianiem dokumentów. Nie jest konieczny zakup licencji do 1.18, ale zainstalowanie jej na swoim komputerze. W takim przypadku (zainstalowana wyższa wersja programu niż zakupiona licencja) będą pojawiały się ostrzeżenia o braju licencji i nie da się uruchomić płatnych funkcjonalności wyższych wersji, ale sam program (w ramach zakupionej licenci) będzie działał normalnie.

 

Zalecamy posiadanie najnowszych wersji naszych programów, gdyż każda kolejna wersja zawiera dużą liczbę nowości i napraw znalezionych problemów.

 

Spis funkcjonalności i link do wersji Beta już wkrótce.

Link to postu

Hmmm... Mam Subiekta 1.14 SP1 :/

Widze ze najnowsza wersja to SGT 1.19SP2 moze z beta jakis link do 1.18, bo podejzewam ze na stronach insertu nie znajde linka chocbym bardzo chcial :(.

Jak bardzo uciazliwy bedzie komunikat??

nie ma co szukać starszych wersji tylko należy instalować zawsze aktualne, a w tym przypadku na dzisiaj to 1.19SP3

Link to postu

No wlasnie ja sie tez obawiam tego elementu motywacyjnego.

Miedzy SGT, a Sello jest powazan roznica... SGT w wersji ktora mialem czyli 1.14 w 99% nadawal sie do pracy i nic mi wiecej nie bylo trzeba, Sello natomiast ma caly czas wieeeeeelkie braki i wymaga ciaglych aktualizacji, bo one sa w wielu wypadkach albo krokami milowymi albo naprawiaja krytyczne bledy.

 

Roczny abonanemt, to nie stowka, a prawie dwie i pol stowki. Dzis sledzilem na allegro jak sie sprawy maja i znalazlem najtaniej za 160 zlociszy, ale sprzedaje to "zeroweczka" i mam obawy kupic od takiej osoby :(.

Link to postu

Roczny abonanemt, to nie stowka, a prawie dwie i pol stowki.

 

- taniej jest gdy kupujesz "promocyjnie" tzn. "na kolejny rok nie później, niż miesiąc od wygaśnięcia poprzedniego"

 

Dzis sledzilem na allegro jak sie sprawy maja i znalazlem najtaniej za 160 zlociszy, ale sprzedaje to "zeroweczka" i mam obawy kupic od takiej osoby :(.

 

- widzę, że od 1.04.2009 jest nowy cennik, więc jeśli chcesz napisz na PW, sprawdzę dla Ciebie cenę.

Link to postu

Roczny abonanemt, to nie stowka, a prawie dwie i pol stowki.

 

- taniej jest gdy kupujesz "promocyjnie" tzn. "na kolejny rok nie później, niż miesiąc od wygaśnięcia poprzedniego"

 

Ale to wcale nie jest powalajaca rownica w cenie, a pozatym ja wogole nie kupowalem abonamentu na ulepszenia, bo poprostu nie byl mi potrzebny.

 

Dzis sledzilem na allegro jak sie sprawy maja i znalazlem najtaniej za 160 zlociszy, ale sprzedaje to "zeroweczka" i mam obawy kupic od takiej osoby :(.

 

- widzę, że od 1.04.2009 jest nowy cennik, więc jeśli chcesz napisz na PW, sprawdzę dla Ciebie cenę.

Poszedl priv.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...