Skocz do zawartości

Księgowanie i automatyczna odpowiedź mailem

Polecane posty

Cześć

 

Od jakiegoś czasu interesuje się usprawnieniem działalności na Alle i Świstaku. W ten sposób trafiłem na wasz program, który wydaje mi się niegłupi:P.

 

 

Z procesu transakcyjnego najbardziej interesują mnie te okolice:

 

"Możliwość zdefiniowania wiadomości automatycznych, generowanych po pewnych zdarzeniach w programie, np. rejestracja wpłaty od klienta"

 

Otóż to.Zależy mi na programie, który zauważy wpływ wpłaty od klienta i zareaguję na nią wysłaniem mu maila z informacją pobraną z zadanego pliku. Taka funkcja przydałaby się w sprzedaży np. oprogramowania, które automatycznie po wpłacie byłoby wysyłane mailem. To tak ogólnie. A mnie interesuje czy Sello ma możliwość przesłania informacji z pojedynczej komórki np. z Excela i przejścia do następnej. To jest to co tygryski lubią najbardziej.

 

Ta funkcja mogłaby działać niekoniecznie logując się w banku, ale np. w odpowiedzi na mail, który otrzymuje się w momencie wpłaty.

 

Nie jestem hurraoptymistą i nie rajcuje mnie strasznie możliwość wystawiania offline. W ograniczonym stopniu, w mojej działalności, te możliwości daje mi "wystaw ponownie" w mojeallegro :). Cały wysiłek procesu sprzedaży tkwi raczej IMHO w tym co się dzieję po sprzedaży i dlatego to o czym piszę bardzo pomogłoby mi działalność na alle lub na świstaku (jak już zrobicie :P).

 

No to powiedzcie mi czy coś takiego działa już w Sello?

 

 

P.S. Świstaka nie rozkręci sprzedaż. Jest jej coraz więcej. Raczej potrzebna jest im reklama wśród kupujących. Oni są wstanie przyciągnąć nowych sprzedawców. Odwrotnie to nie (za)działa jak widać. Ale to tylko taka dygresja.

 

 

 

Pozdrawiam

____________________________

Masz wybór:

http://www.tinyurl.pl?VIglQKhs

 

Link to postu

Sello nie ma możliwości księgowania automatycznie wpłat można go powiązać z programem emszmal które księguje wpłaty z mbanku i multibanku.

 

Co do wiadomości jest możliwość ustawinia tylko jednej wiadomości do danego zdarzenia tak więc jeżeli sprzedajesz więcej niż jeden program to "czopka".

 

Swoją drogą był by to dobry pomysł do sprzedaży doładowań na allegro przedała by się pula nr doładowań i automatyczne księgowanie płatności allegro, da się ściągnąć z webapi??

Link to postu

Sello nie ma możliwości księgowania automatycznie wpłat można go powiązać z programem emszmal które księguje wpłaty z mbanku i multibanku

 

mBanku używa bardzo dużo allegrowiczów, ale to pewnie z połowa. To niby połowa mniej roboty, ale jak już mam się bawić w automatyzację to wolałbym pełną ;D

 

To co w takim razie znaczy ten tekst(dokładnie)? :

 

"Możliwość zdefiniowania wiadomości automatycznych, generowanych po pewnych zdarzeniach w programie, np. rejestracja wpłaty od klienta"

 

 

 

Co do wiadomości jest możliwość ustawienia tylko jednej wiadomości do danego zdarzenia tak więc jeżeli sprzedajesz więcej niż jeden program to "czopka"

 

Czyli mam możliwość definiowania jednej wiadomości do jednego zdarzenia? Tzn ile takich zdarzeń można zdefiniować? Nie rozumiem :)

 

Swoją drogą był by to dobry pomysł do sprzedaży doładowań na allegro przedała by się pula nr doładowań i automatyczne księgowanie płatności allegro, da się ściągnąć z webapi??

 

Da się czy nie?

Link to postu

Wiadomości automatyczne np

 

nowa transakcji czyli przychodzi nowa transakcja i wysyłany jest e-mail "gratuluje wygrałeś aukcje bla bla bla

 

zarejestrowano pełną wpłatę - klient zapłacił za przedmioty "dziekuję za wpłatę bla bla bla "

 

itp.

Jedno zdarzenie jedna wiadomość

 

mBanku używa bardzo dużo allegrowiczów, ale to pewnie z połowa. To niby połowa mniej roboty, ale jak już mam się bawić w automatyzację to wolałbym pełną.

 

Dlaczego mówisz klienci?????????? To od ciebie zależy jakiego banku używasz jeżeli korzystasz z mBanku to masz księgowanie automatyczne....

 

Lepiej ściągnij testowe sello ( 30 dni ) i sam się przekonaj o jego funkcjach.

 

Co do płatności allegro to pytanie do autora programu  :P

Link to postu

Wiadomości automatyczne np

 

nowa transakcji czyli przychodzi nowa transakcja i wysyłany jest e-mail "gratuluje wygrałeś aukcje bla bla bla

 

zarejestrowano pełną wpłatę - klient zapłacił za przedmioty "dziekuję za wpłatę bla bla bla "

 

itp.

 

 

Ale treść tej wiadomości nie jest w żaden sposób inteligentna i nie można jej dostosować do każdej konkretnej sprzedaży?

 

 

Jedno zdarzenie jedna wiadomość

 

mBanku używa bardzo dużo allegrowiczów, ale to pewnie z połowa. To niby połowa mniej roboty, ale jak już mam się bawić w automatyzację to wolałbym pełną.

 

Dlaczego mówisz klienci?????????? To od ciebie zależy jakiego banku używasz jeżeli korzystasz z mBanku to masz księgowanie automatyczne....

 

Ano o to chodzi, że w niektórych aukcjach zwłaszcza z dużą konkurencja kupujący w jakimś stopniu kieruję się kontem sprzedawcy, zeby nie płacić za przelew :)

 

Lepiej ściągnij testowe sello ( 30 dni ) i sam się przekonaj o jego funkcjach.

 

Co do płatności allegro to pytanie do autora programu  :P

 

Otóż to. Chyba tak w końcu zrobię...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...