Skocz do zawartości

Zrobiłem program do exportu do UPS [prawie koniec]

Polecane posty

Zrobiłem program do exportu do UPS.

Czyli uruchamiamy program, pobieramy dane z SELLO a potem naciskamy guzik który tworzy plik dla UPS WORLDSHIP.

Kończę go teraz robić we współpracy z jedną firmą która też ma wątki na tym forum ale nie wiem czy mogę podać nazwę tej firmy.

Podam tylko że w nazwie tej firmy znajduje się co najmniej jedna litera 'a'.

 

Co do programu to porzuciłem robienie exportu do 7 siódemki po tym jak ktoś na tym forum napisał że taki program już jest jakiś webmobil.

 

I zająłem się tym do UPS.

Jak ktoś byłby zainteresowany tym programem i przetestowaniem go a potem nabyciem za jakąś kwotę to niech napisze do mnie na maila z propozycją albo z ofertą.

mój mail jest taki jak mój nick tylko że po literce e (tej ostatniej) trzeba dodać @gmail.com. Bez tej kropki na końcu.

Link to postu

nie wiem nie widziałem Twojego widokowego importu weź to pokaż to Ci powiem może Twój jest lepszy mój tylko wali selecta na baze i bierze wszystko z DO WYSYŁKI tam gdzie jest przesyłka kurierska i exportuje do sformatowanego xmla a potem ładujesz tego xmla tam gdzie jest openshipments i masz w ups na drukare term.

 

znalazłem już Twój oparty na widoku, a nie wiem nie patrzyłem do końca jak to działa.Może jest lepszy, pewnie jest nie wiem :)

 

Na ty, programie co ja robie jest tak: Pobierz dane, dane sie wyswietlają w programie, można je pozmieniać, naciskasz guzik export do xml i powstaje plik xml i wsysasz go wsem.Jeszcze mam jeden błąd mały ale chyba sobie poradze.

Link to postu

O wlasnie! Tak to jest jak sie ktos zabiera do pisania dodatkow do czegos czego nie zna i nie rozumie.

 

Ja sie nie pytam z jakiej tabeli sa brane dane, czy jakim zapytaniem bo mozna je brac na dobra sprawe tylko z jednej tabeli. Jak chcialbym wiedziec jakie dane sa pobierane i jak wyfiltrowane, bo to tu jest najistitniejsze.

\

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...