Skocz do zawartości

nowe FODy i chamskie wciskanie PzA

Polecane posty

Witam,

Publikuję ten list również na tym forum mając płonną nadzieję, iż wierchuszka Allegro się opamięta.

 

-----------------------

Witam,

Żądam natychmiastowego wyłączenia na moim koncie nowych funkcjonalności związanych z promowaniem PzA i ukrywaniem informacji od klientów..

 

Z tego, co się orientuję ani Allegro ani QXL nie jest stroną w transakcjach przeprowadzanych za pomocą serwisu Allegro. Stąd NIE MACIE PRAWA wprowadzać naszych klientów w błąd poprzez uporczywe sugerowanie sposobu płatności Płacę z Allegro. Mniej doświadczeni klienci klikają przeważnie "dalej" potwierdzając płatność przez PzA, dokonują stosownych zmian typu adres wysyłki, wybrany kolor itp, i ostatecznie płacą tradycyjnym przelewem lub czekają na paczkę za pobraniem.

Zgodnie z przyjętym schematem Allegro przesyła nam w takiej sytuacji mail informujący jedynie o tym, że klient wybrał taką to a taką opcję płatności. Zero prawdziwych informacji przekazanych od klienta.

W tym momencie następuje kuriozalna sytuacja - dostajemy wpłatę na konto od klienta nie mając pojęcia o np. zmienionym adresie i... paczki wysyłamy w kosmos.

Jak zaznaczyłam, nie jesteście stroną transakcji i NIE MACIE PRAWA PRZETRZYMYWAĆ takich informacji.

Pytanie - czy firma QXL jest gotowa na zwracanie nam wszystkich kosztów przesyłek, przesyłek zwrotnych i przesyłek powtórnych w związku z zablokowaniem informacji od klientów. Czy zrekompensuje również straty na ciężko wypracowanym image firmy?

 

Jeśli Pan/Pani konsultant ma zamiar odpowiedzieć szablonem, że wszelkie informacje są dostępne w serwisie pod takim to a takim adresem i w jakiejś zakładce, to informuję, że z powodu całkowitej dysfunkcjonalności serwisu z punktu widzenia sprzedawców, nie da się pracować przez WWW przy większej ilości transakcji jeśli co 2-3 kliknięcie wymaga ponownego logowania do serwisu. Już aby napisać ten list musiałam się logować 4 razy. Również czyszczenie "ciasteczek" czy zmiana przeglądarki nie pomagają.

 

Proszę o szybkie wypowiedzenie się kompetentnej osoby, a nie "konsultanta z szablonami odpowiedzi". Jeśli do końca tygodnia sprawa nie zostanie wyjaśniona lub nowy mechanizm FODów wyłączony na naszym koncie, będziemy zmuszeni uruchomić prawników aby odzyskać rekompensatę niesłusznie poniesionych kosztów z winy serwisu Allegro.

 

Mail ten, łącznie z odpowiedziami z serwisu Allegro będzie opublikowany na dostępnych nam forach dyskusyjnych.

 

Małgorzata Rogowska

FHU Runo

 

Link to postu

ja bym dię podisał po dytm - w końcu nikt się znami sprzedawcami nie liczy a to dzieki nam cały ten serwis allegro istnieje , nie odwrotnie .

 

allegro powinno udostępnic w opcji dostawy : formułe  żebym mógł sam ustawic ,czy klient ma wypełniac formulaż opcji dostawy ,czy też jak mi wygodniej najpierw wyswietli mu sie strona transakcji strefa sello i tam wpisze dane do wysylki , my powinniśmy miec wybór jak chcemy byc powiadamiani .

 

kto za tym ?

Link to postu

chłopaki spokojnie podobno rusza nowa platforma aukcyjna w wakacje ma być kampania reklamowa może allegro się opamięta. Słyszałem ze ma być agresywnie nie tak jak ebay który se odpuścił Polskę. Gostek przez telefon twierdził że w w pierwszych 10 dniach przejma 50 procent użytkowników wielkiego alla a potem ma być walka o przetrwanie. Z rozmowy wynikało że jest wiarygodny i wie co mówi

Dostałem nawet email i formularz do wypełnienia co i jak bym chciał i link do wersji beta ciekawie to wygląda. Wygląd przyjazny co do funkcji to są zbierane opinie i na tej podstawie tworzą więc wszystko w rozsypce było to jakieś 3 miesiące temu nie miałem czasu się tym zająć olałem temat może kiedyś znów się skontaktują.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...