Skocz do zawartości

oferta konkurencji :>

Polecane posty

Dla zmobilizowania firmy Insert...

ciekawe czy skasują wątek  ;)

 

Dla zaznajomionej działalności gospodarczej kupiłem ostatnio program do znalezienia na allegro pod hasłem dumpingowiec.

 

Pozwala fakturować, podstawowe sprawy podatków, deklaracji, magazynu, zamówień itp.

Dodatkowo obsługuje allegro.

Co prawda radzi sobie tylko z aukcjami, które sam wystawi na allegro ale:

obsługuje między innymi:

  • aukcje,
  • szablony aukcji,
  • szablony kosztów przesyłek,
  • obsługa transakcji z allegro,
  • nawet radzi sobie z pobieraniem danych z Formularza Zapłaty i Dostawy.

Nie korzystałem z programu w zakresie funkcji powiązanych z allegro, ale zapowiada się ciekawa konkurencja dla Sello i nawet Subiekt dla niewielkiej firmy.

Cena 20 rocznie za stanowisko!

 

Nawet udało im się przygotować video tutorial:

http://www.youtube.com/user/DUMPINGOWIEC#p/a/u/2/-GtoP6LJzgs

 

Na pierwszy rzut oka prostsze i łatwiejsze w opanowaniu rozwiązanie niż oferta Insert. Wydaje mi się, że sprawi się lepiej tak do około 100 aukcji, później - trudniej ocenić.

Ma też wady: nie obsługuje aukcji wystawionych poza programem, kategorie wprowadza się ręcznie i pewnie parę innych...

 

Wyjaśniam na wszelki wypadek, że nie mam nic wspólnego z autorami, sprzedawcami tego programu, tak samo zresztą jak z Insert oprócz korzystania z tych programów.

 

Link to postu

Śledzę dumpingowca od jakiegoś czasu - fakt - czekam aż spełni kilka z moich indywidualnych oczekiwań i faktycznie - długo zastanawiać się pewnie nie będę. Fakt, pozostaje parę programów wspomagających i integrujących Sello z moją firmą, ale to da się przerobić.

Program widać, nie tyle chce konkurować na rynku, ile wchodzi tu szturmem z marszu. Asystent pewnie się utrzyma bo w miarę supportuje swój produkt. Pomocnik padnie jeśli w ogóle jeszcze żyje. Sello... jeśli przestanie olewać użytkowników ma szansę przeżyć. To tylko IMHO.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...