Skocz do zawartości

Kurier Siódemka i Sello

Polecane posty

Witam

 

Obecnie finalizuje podpisanie umowy z siódemka i mam pytanie do użytkowników Sello którzy wysyłają właśnie Siódemka, bede miał dużo wysyłke nawet 50 dziennie więc....

 

 

jak najprościej to robić i czego używacie do integracji

 

wiem że siódemka ma jakiś programik do Sello

i mam pytania czy numery przesyłke tworzą sie automatycznie i czy klient otrzymuje numer przesyłki wiadomościa automatyczna

 

 

Pozdrawiam

Link to postu

Siódemka ma coś do sello i wg. mnie jest to w obecnej wersji coś bardzo fajnego.

Można powiedzieć, że mieliśmy dosyć duży wkład w funkcjonalność tego narzędzia, u nas obsługujemy nim ok 300 wysyłek dziennie. Najnowsza wersja to

SelloToWebMobile7 2, aktualnie umożliwia:

import paczek z sello po wybranych kryteriach takich jak:

- dostawca i sposób wysyłki;

- data utworzenia paczki, wysyłki paczki lub modyfikacji (przedziały);

- dla pojedynczego importu wyszukanie po loginie klienta;

Na liście przewozowym, w zależności od potrzeb można prócz adresu, maila i telefonu dołączać:

- w polu opis zawartości(jedna opcja do wyboru)- numer akcji, tytuł aukcji, numer paragonu, login klienta lub numer paczki z sello;

- w polu numer zewnętrzny - login klienta lub numer paczki z sello (konieczny do automatycznego eksportu numerów listów do sello)

 

Automatycznie dodaje też klientów do bazy klientów w Webmobile7 wraz z loginami z allegro.

 

Po imporcie przesyłek jednym przyciskiem przygotowuje listy, drugim eksportuje do online-owej aplikacji, trzecim zapisuje numery listów w sello.

Po eksporcie umożliwia wydrukowanie wszystkich wygenerowanych etykiet na drukarce termicznej lub listów w formacie A4.

 

Aplikacja wymaga klucza WebAPI ale jak finalizujecie umowę to nie powinno być problemu z jego uzyskaniem.

 

Link to postu
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...