Skocz do zawartości

Połączenie: Prestashop i Sello

Polecane posty

  • 4 tygodnie później...

to takie pytanko teraz bo nie uzywalem jeszcze nigdy subiekta...i wlasnie pracuje nad prestashop...:

1. Czy s2s przesle mi w pelni wszystkie transakcje do subiekta ?

2. Czy subiekt automatycznie mi zamknie aukcje w sello(i allegro oczywiscie) gdy towar zostanie sprzedany w sklepie lub w drugą stronę tak samo ?

3. Czy subiekt utworzy mi transakcję w jakiś sposób w sello aby nadać odpowiednie statusy jej i dobrze obsługiwać klienta(tak jak to się odbywa w przypadku transakcji schodzących do sello z allegro) ?..

 

...sorki ale nie uzywałem go nigdy i nie bardzo wiem co i jak z nim a musze rozszerzyć trochę działalność bo alledrogo zrobiło się bardzo łapczywe  :-\

Link to postu

ad1) tak

ad2) jw. u przedmówcy

ad3) transakcje tworzy sklep, s2s pobiera tą transakcje i ustawia odpowiedni status(np. Oczekuje). s2s obsługuje statusy i powiadamianie, czyli jak w sello jest pełna informacja o transakcji(przyjecie zamówienia, pakowanie, wysyłka).

 

Polecam zassanie s2s w wersji demo na 30 dni i sprawdzenie jak to działa.

Link to postu

rozumiem, mi chodzi po prostu o zgranie wystawiania i sprzedaży tego samego towaru na allegro i sklepie online. Np mam 1szt jednego towaru i wystawiam na alledrogo i na sklepie online i nagle na sklepie mi schodzi to chciałbym zeby jakos automatycznie zamykać aukcje i szukam jakiegos narzedzia zeby to mozna bylo zrobic...cos w tym temacie wiecie panowie ?

 

i w ogóle ktoś zrobił już jakiś skrypcik do zrzutu danych i importu do prestashop z sello ?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...