Skocz do zawartości

alledrogo oszalalo z prowizjami - czas na sklep online

Polecane posty

Czolem,

 

jak w temacie - alledrogo podnioslo prowizje o 150% wiec czas na inwestycje we wlasny sklep online i przykrecenie kurka z kasa monopoliscie.

 

Posiadam sklep na bazie kqs-store, ale generalnie support to nieporozumienie. Do tej pory sklep traktowalem po macoszemu, ale z w/w powodow czas to zmienic. Posiadam Subiekta GT, Sello wiec czas jakos zintegrowac z tym sklep online. W zwiazku z tym planuje zakup sklepu. No wlasnie - jakiego? Jest kilkanascie ofert, marketingowo kazda lepsza od poprzedniej. Ale jak to sie ma w rzeczywistosci?

 

Prosze forumowiczow, ktorzy KORZYSTAJA (a nie chcieliby) z tandemu "sklep online + subiekt" o krotkie recenzje swojego rozwiazania. Jak sprawuje sie oscGT? Rozumiem, ze jest to tylko program, ktory posredniczy miedzy Subiektem a sklepem opartym na osc (sklep trzeba zakupic i instalowac we wlasnym zakresie czy jest on w paczce oscGT?)

 

 

--

Pozdrawiam, XavieR

 

Link to postu

jesli dobrze kojarze to oscGT to jest sklep oscommerce polaczony z subiektem. Mialem oscommerce i osobiście nie polecam - archaizm. Obecnie mój sklep jest oparty o magento, niestety - nie jestem jeszcze podłączony z subiektem - aktualizacje asortymentu robie przez .csv raz dziennie, pobieranie zamowień do subiekta bede dopiero wdrażał.

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

jesli dobrze kojarze to oscGT to jest sklep oscommerce polaczony z subiektem. Mialem oscommerce i osobiście nie polecam - archaizm. Obecnie mój sklep jest oparty o magento, niestety - nie jestem jeszcze podłączony z subiektem - aktualizacje asortymentu robie przez .csv raz dziennie, pobieranie zamowień do subiekta bede dopiero wdrażał.

 

 

A czym generujesz plik .csv z magazynem subiekta?

Link to postu

Używam Q-shop. Ma on moduł , który robi aktualizację on-line. Jeśli chcesz rzucić okiem to sklep jest tu: http://sklep.rettpol.com.pl . Jeśli wszystko jest dobrze skonfigurowane to towary aktualizują się same po aktualizacji w subiekcie (każda jakakolwiek operacja na towarze powoduje automatyczna aktualizację w sklepie ). Zamówienia ze sklepu automatycznie pokazują się w Subiekcie GT. Sklep o dużych możliwościach konfiguracyjnych, choć "filozofia" zaplecza nie każdemu może odpowiadać. W razie pytań ...... pomogę.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...