Skocz do zawartości

Akceptacja wydruków z Sello dla PP - pomocy!

Polecane posty

witam!

Mam prośbę do użytkowników Sello którzy zdobyli akceptację wydruków z Sello dla Poczty Polskiej. Druki przygotowane były wg wytycznych poczty i na oko nie do odróżnienia. Całość wraz z podaniem dostarczyłem do przedstawiciela PP w celu akceptacji. Rzekomo zostały wysłane do Warszawy - oczekuję już 3ci tydzień i podobno są wciąż testowane.

Czy ktoś w Was przeszedł ten etap?? Jeśli tak to w jaki sposób i jak długo to trwało? Proszę bardzo o pomoc

Link to postu

U mnie trwalo to okolo 1 miesiaca. Po przekazaniu 1. wersji testy robil Poznan - przekazali, ze mam za mala wysokosc EAN - poprawilem i wyslalem - po tym okazalo sie, ze cyfry sa za male (dokladnie o 0,04 mm) - po 3. wersji dowiedzialem sie, ze odstepy miedzy cyframi sa za male (dokladnie o 0,02 mm) - po 4. wersji musialem wykasowac numery paczek z pola adresowego (aktualnie wrocilem do tego - Panie na poczcie sa zachwycone :)))) - po 5. wersji litera R na poleconych byla zbyt blisko EAN - po 6. wersji wreszcie zaakceptowali.

 

Dodam tylko, ze od 1. do 6. wersji poprawialem co kazali, a reszta byla bez zmian - jakby nie mozna bylo od razu wskazac wszystkich bledow - moja malzonka stwierdzila, ze to cud, ze nie rozwalilem oddzialu PP w ZG...  ;D chociaz stwierdzam szczerze, iz duzo mi nie brakowalo...  >:(

 

Link to postu

Dziękuję za wiadomość.

A jak było u innych? Czy opisze może ktoś jeszcze?

U mnie teoretycznie Olsztyn zaakceptował i poszło do Warszawy a tam pewnie to testowanie polega na zaleganiu podania i wydruków w stercie innych papierów na biurku łaskawcy z PP...

Pojawiła się również teoria iż celowo przytrzymują do nowego roku aż wyjdzie oficjalnie nowy super EN i wtedy jak twierdzi przedstawiciel poczty SELLO przejdzie do lamusa. Tylko że oni nie wiedzą, że Sello to nie tylko zastępuję EKN ale również ma menadżer sprzedaży oraz obsługuje wydruki kurierów a EKN cz Super EN to narzędzie TYLKO i WYŁĄCZNIE dla paczek pocztowych :(

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...