Skocz do zawartości

Gdzie umieszczać dodatkowe zdjęcia?

Polecane posty

Witam wszystkich!

 

Korzystam z sello od jakiegoś czasu. Ze wszystkim sobie radzę, problemów większych nie ma :)

 

Chciałbym poznać Wasze doświadczenia z umieszczaniem dodatkowych zdjęć. Może jest jakieś rozwiązanie, którego nie znam?

 

 

Chciałbym do każdego produktu umieszczać dodatkowe zdjęcia z zewnętrznego serwera (do każdego towaru inne zdjęcie). Mam jeden główny szablon opisów do wszystkich aukcji. Treść umieszczam w "towarach" w opisie produktu. Mogę umieścić zdjęcie w opisie produktu, jednak w brakuje tu edytora html. Nie jestem w stanie np. zrobić opływającego tekstu dookoła zdjęcia.

 

Można to zrobić w szablonach. Jednak według mojego toku rozumowania, gdy zrobię edycję i umieszczę zdjęcia "szablonach" to co będzie gdy w przyszłości będę chciał zmienić "szablon opisów" ? Wszystko się popierdzieli i znów będę kupa zabawy z wstawianiem zdjęć.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam !

Ja z tego nie korzystam ale chyba jest mozliwosc bo kiedys cos probowalem.

tylko trzeba chyba w administracji skonfigurowac dostep do serwera.

Potem w szablonie wybrac miejsce gdzie ma byc zdjecie. W opisie wybrac TOWAR/ZDJECIA/Zdjęcie1 i tak do 10 mozna wstawić.

Oczywiscie trza miec w towarze zdjecia.

Akcje przygotowane to po lewej mam u siebie WYSLIJ GRAFIKI NA SERWER i chyba jakos sam sobie podpisuje linki tak ze masowo chyba najlepiej tak.

Mi ten sposob nie odpowiada bo nazywa pliki po swojemu chyba ze cos sie zmienilo.

Jakos tak to działa ale pytaj speców ja kiedys tylko testowałem oczywiscie jesli o to chodziło.

Pozdrawiam

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...