Skocz do zawartości

Wdrożenie sello + szkolenie -- szukam pomocy

Polecane posty

Witam serdecznie

 

Czy jest jakas firma w Polsce, która specjalizuje sie w wdrożeniu sello ? Poszukuje kogos, kto moglby mi pomoc wdrozyc ten program, zsynchronizować go z subiektem a nastepnie przeprowadzić male szkolenie. Prosilem juz o pomoc wiele firm ale nikt nie chce sie podjac tego, a Ci którzy próbowali go uruchomić w roznych firmach nie chca sie podejmowac drugi raz. Ich klienci zrezygnowali z sello. Prosilem rowniez o pomoc roznych sprzedawcow z naszego miasta, ale oni tez nie sa w stanie mi pomoc. Glowny sprzedawca regionalny powiedzia ze tylko raz probowal go wdrozyc a i tak zakonczylo się to fiaskiem. Do kogo moge sie zwrocic o pomoc ??

 

tomek.grzybowski@militaryworld.pl

Link to postu

Witam

Też szukałem kogoś, ale teraz wiem, że nikt Cię nie nauczy obsługi sello w dzień czy dwa, nawet tydzień. Po prostu trzeba codziennie cos odkrywać i powoli automatyzować wszystkie czynności. Na moim doświadczeniu powiem Ci że używam już sello długo ale dopiero od 2 miesięcy się zawziąłem i zaczynam z niego wpełni korzystać. Program jest spoko ale synchronizacja z subiektem, aukcjami które już masz na allegro, towarami i obsługa transakcji trwa bardzo długo. Firmy któr mi proponowały wdrożenie za 2500zł za 2 dni pracy tak jak pisałeś robia takie wdrożenia jednorazowo, bo klient jak płaci to wymaga, a po takim wdrożeniu musiałbys codziennie dzwonic do nich i sie dopytywać o wszystko. Uważam, że pozostaje tylko własna cierpliwość, bo nikt Ci programu nie skonfiguruje tak jak byś dokładnie chciał. To forum w zupełności wystarczy do wyjaśnienia wzystkich problemów.

pozdrawiam i życzę cierpliwości, sam zobaczże jest już po 23 a ja szperam na forum dalej ....

Link to postu

Właściwie to nie rozumiem dlaczego nie chcą się podjąć wdrożenia, nie jest to aż takie bardzo trudne przy zrobieniu wszystkiego prawidłowo ;) i wszystko powinno hulać, owszem nie jest to praca na dzień czy dwa ale wszystko zależy od liczby przedmiotów i aukcji, kont na allegro etc. Jednak bez przesady... szkolenie tez łatwo przeprowadzić - selo jest łatwym programem - podstawy opanowałem w 2-3 dni, reszta po pogłębianie wiedzy, która w 90% jest łatwo dostępna.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...