Skocz do zawartości

Subiekt123 - licencja BR

Polecane posty

Dobry wieczór, 

aktywnych licencji w rachmistrzu mam ponad 100 a Subiekt123 linia GT pozwala mi się udostępnić tylko dla 1. Z czego to wynika?

 

Na próbę miałam aktywną licencję na Subiekt123 nie dla BR - w mailu dostałam informację, że nic nie muszę robić, a nadal mam w produktach 2 Subiekty z różnymi licencjami. Oczywiście sobie nie mogę już udostępnić Subiekta, bo udostępniłam klientowi :D

Link to postu
W dniu 25.10.2021 o 20:58, Karolina Sosińska napisał:

Dobry wieczór, 

aktywnych licencji w rachmistrzu mam ponad 100 a Subiekt123 linia GT pozwala mi się udostępnić tylko dla 1. Z czego to wynika?

Ze względu na nasze wewnętrzne problemy nie wykonało się automatyczne ustalenie jednostek dla licencji Subiekta 123 InsERT GT. Procedura została już wykonana i limit udostępnień wynosi 100 podmiotów. 

 

W dniu 25.10.2021 o 20:58, Karolina Sosińska napisał:

Na próbę miałam aktywną licencję na Subiekt123 nie dla BR - w mailu dostałam informację, że nic nie muszę robić, a nadal mam w produktach 2 Subiekty z różnymi licencjami. Oczywiście sobie nie mogę już udostępnić Subiekta, bo udostępniłam klientowi :D

Posiada Pani aktywną licencje demonstracyjną indywidualnego Subiekta 123 oraz licencję pozwalającą na udostępnianie aplikacji dla swoich klientów. W takiej sytuacji nic więcej nie musi Pani robić. Po wygaśnięciu miesięcznej licencji demonstracyjnej dostęp do usługi będzie nadal możliwy, ponieważ aktywowana została licencja Subiekta 123 dla GT. Nie ma potrzeby udostępniania na potrzeby własnego biura. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...