Skocz do zawartości

Problem z naliczeniem dodatku za godziny nocne.

Polecane posty

Witam! Pomimo tego, że w "Ewidencji czasu pracy" mam wprowadzone godziny nocne to w wypłacie mi tego nie rozliczyło. W ogóle nie mam w wypłacie "Dodatek za godziny nocne", a we wcześniejszych miesiącach wszystko ładnie z automatu się liczyło. Dodatkowo godziny nocne nadliczbowe policzyło mi jako 50%, a nie 100%. Proszę o pomoc.

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Agnieszka Dąbrowska Czy aktualizacja pomogła w rozwiązaniu problemu? Mamy teraz podobny, pomimo najnowszej wersji programu.

U nas nalicza się dodatek za godziny nocne, które są w przedziale porannym np. od 5 do 6, ale już te wieczorne np. od 22 do 23 nie.

Nie mamy pomysłu co jest przyczyną błędnego rozliczania. Brak dodatku za godziny nocne od 22 do 23.

We wcześniejszych miesiącach było dobrze. Dziwi nas też fakt rozliczania godzin nocnych przed rozpoczęciem planowanej zmiany, a już po niej nie.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.

Link to postu
W dniu 4.01.2022 o 14:32, Izabela Kalinowska napisał:

Agnieszka Dąbrowska Czy aktualizacja pomogła w rozwiązaniu problemu? Mamy teraz podobny, pomimo najnowszej wersji programu.

U nas nalicza się dodatek za godziny nocne, które są w przedziale porannym np. od 5 do 6, ale już te wieczorne np. od 22 do 23 nie.

Nie mamy pomysłu co jest przyczyną błędnego rozliczania. Brak dodatku za godziny nocne od 22 do 23.

We wcześniejszych miesiącach było dobrze. Dziwi nas też fakt rozliczania godzin nocnych przed rozpoczęciem planowanej zmiany, a już po niej nie.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.

Problem rozwiązany. Przepraszam za zamieszanie :)

  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...