Skocz do zawartości

rozliczania pracowników delegowanych do pracy za granicą / kierowcy

Polecane posty

a jeszcze pytanie do INSERTa:

czy wcześniejsze wypłaty można jeszcze poprawić?

Chodzi o to, że do tej pory udawało mi się doprowadzić wypłatę do właściwej kwoty do wypłaty (wpisując np. w "innych zwolnieniach" mniejszą kwotę niż powinna być, albo kwotę pobranej zaliczki edytowałam ręcznie, ale nie wiem jak te zabiegi odbiją się w PIT 11. 

Jeszcze to, że Gratyfikant wcześniej składki policzył dobrze, ale zawyżał obciążenie pracodawcy

Link to postu
20 minut temu, Justyna SIUDY napisał:

Przeliczyłam po aktualizacji wypłaty kierowców od lutego... wygląda na to, że liczy dobrze (1 grosz różnicy wg moich wcześniejszych wyliczeń w excelu -wybaczam :)

DZIEKUJĘ :)

Liczyła Pani tylko w gratyfikancie czy wspomagała się Pani jeszcze np. jakimś exelem? 

Link to postu

Po ostatniej aktualizacji jeszcze źle wylicza kwotę brutto w przypadku chorobowego np. wynagr. brutto duże 8400,32 (w tym 1741,74 zasiłek chorobowy) ulga w podatku 944,74 ulga w zus 736,58 zł  tzn. odejmuje od dużego brutto zasiłek  i ulgę podatkową i oblicza składki ZUS podatkowe (bo wtedy podstawa podatkowa jest niższa niż podstawa ZUS) a moim zdaniem nie powinien tak liczyć bo zasiłek jest opodatkowany (nie powinien brać tej niższej podstawy i przeliczać) wychodzi przez to wyższy podatek do zapłaty niż było u mnie poprzednio.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...