Skocz do zawartości

[Stimulsoft] Rozdzielenie auto-wysokości pomiędzy 2 sąsiadujące panele.

Polecane posty

Przejrzałem całą dokumentację i demo Stimulsofta, ale nie mogę znaleźć nic pomocnego.

 

Próbuję rozdzielić auto-wysokość pomiędzy 2 elementy sąsiadujące.

 

Uwagi, Rabat i Termin mają Can Grow.

Z tego powodu Uwagi rosną ("OPIS 2 [...]" jest długi/wysoki).

Próbuję teraz zrobić tak, żeby Rabat i Termin wypełniły wysokość, ale rozdzielając ją po równo między siebie.

image.png.0edc5907a58f11b1d73e00294e181b8b.png

 

Jeżeli na Termin dam Grow to Height, to dostane:

image.png.03b563146c1336db36239215fee25940.png

...powyższe jest najbliższe temu do czego dążę, ale chcę żeby linia była po środku.

Próbowałem różne Panele, różne ustawienia, alignment, docking, itp. NIC nie działa.

 

Czy ktoś zna sposób na to?

Edytowane przez Ernest Sadowski
Link to postu
  • Ernest Sadowski zmienił tytuł na [Stimulsoft] Rozdzielenie auto-wysokości pomiędzy 2 sąsiadujące panele.
  • 1 miesiąc temu...

Minęło już trochę czasu, ale nadal nie wpadłem na pomysł jak to obejść, chyba faktycznie po prostu nie da się.

 

Problem to to nie jest, a jedynie uszczerbek w stylu. Trochę już zmieniłem podejście, żeby lepiej wyglądało.

 

Macie pewnie większe przebicie u Stimulsofta (jako klient), więc faktycznie może warto im zasugerować aby renderer wykrywał gdy element z GrowToHeight zawarty z innymi elementami GrowToHeight w jednym rodzicu/panelu coś tam czarował ze splitowaniem. Albo jakiś dodatkowy boolean to forsujący. Temat pewnie w lata idący, ale zgłosić zawsze można. :)

 

Dzięki za odp. - niespodziewana. :)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...