Skocz do zawartości

NUMERACJA KW

Polecane posty

Dzień dobry,

 

mam problem z kolejnością numeracji KW w programie Rewizor nexo. 

Numeracje mamy własną ostatni nr KW 101/100/2022 kolejny nr powinien być KW 102/100/2022. Jednak program automatycznie nadaje mi nr KW 103/100/2022 chcąc poprawić na KW 102/100/2022 wyskakuje mi informacja iż "Rezerwacja numeru nie powiodła się. Żądany nr jest już zajęty."

W wyszukiwarce wpisałam żądany nr KW 102/100/2022 jednak nie widzę wystawionego dokumenty z tym numerem,

Proszę o podpowiedź jak wystawić KW z żądanym numerem abym nie miała luk w numeracji lub jak podejrzeć kto albo co sprawiło iż wyskakuje informacja że numer jest zajęty. 

Link to postu

Dzień dobry, 

w celu rozwiązania problemu potrzebujemy większej ilości informacji. Uprzejmie proszę o zrzuty ekranu z następujących miejsc:

 

1.  Okno, w którym wyświetla się komunikat dotyczący rezerwacji numeru.

2. Konfiguracja numeracji dla dokumentów KW. Aby ją odnaleźć, należy w wyszukiwarce poleceń odszukać i kliknąć Numeracja,  zaznaczyć typ dokumentu, przy którego zapisie wyskakuje komunikat i wybrać opcję popraw.  Zrzuty z zakładek Podstawowe i Numery początkowe.

Edytowane przez Kacper Panek
Link to postu
6 minut temu, Mariola Kornel napisał:

W Rewizorze u Nas Pracują dwie osoby w tym ja. Czy jest możliwość że ta druga osoba zarezerwowała nr a ja tego nie widzę. 

W przypadku pracy wielostanowiskowej na jednym podmiocie istnieje taka możliwość.

Jeżeli numer nie jest zarezerwowany, zalecamy przeprowadzenie konserwacji bazy danych.
Temat e-Pomocy technicznej:
Czym jest i gdzie się wykonuje konserwację bazy danych w programach InsERT nexo?

Link to postu
  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...