Skocz do zawartości

wydruk remanentu

Polecane posty

witam!

Mam problem przy wydruku remanentu.

Pierwsza strona drukuje się standardowo, tj. z danymi firmy, tabelą dotyczącą produktów (około 46 pozycji) łącznie z tabelką na dole strony z podsumowaniem, natomiast przy wydruku kolejnych stron cała tabela łącznie z danymi firmy, które są w zagłówku zaczynają się drukować 8cm niżej (i z tego jest prawie pół strony od góry puste, tabela z produktami jest o połowę mniejsza tj. około 20 pozycji). We wzorcach wydruku nic nie można zmienić, nawet skopiowałem wzorzec i też jest ten sam problem. Może ktoś z Państwa spotkał się z czymś podobnym. Nadmienię, że numeracja strony która pojawia się w górnym prawym rogu jest na każdej kolejnej stronie także na swoim miejscu - dopiero poniżej numeracji jest prawie pół wolnej nie zadrukowanej kartki. 🙃 w załączeniu skany stron i od drugiej jest tak samo do końca.

str 2.jpg

str 1.jpg

Link to postu

Opieram się na wzorcu wbudowanym (systemowym) jeśli chodzi o remanent. Jednakże logo które widnieje u góry jest powiązane z wszystkimi dokumentami i zostało one "doklejone" do dokumentów typu faktura vat i WZ ....i może to logo coś "rozwala" (ale jest to dziwne ponieważ na pierwszej stronie jest wszystko OK. W załączeniu zrzut ustawień. Są tylko dwie zakładki i nawet nie wiem skąd zaciąga RENAMENT to nasze logo firmowe.

ZRZUT 2.JPG

ZRZUT.JPG

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...