Skocz do zawartości

BulkInsert oraz BulkUpdate .....

Polecane posty

API to coś więcej niż metoda na dodawanie wpisów do bazy danych. API jest pośrednikiem między aplikacjami zewnętrznymi a warstwą biznesową nexo. Ta z kolei wymaga, aby każdy obiekt był przetwarzany osobno, chociażby w celu zapewnienia prawidłowej walidacji obiektów. Przykładowo nie można dodać drugiej FS, gdy pierwsza zarezerwuje cały dostępny na stanie towar. W związku z tym nie planujemy ani teraz ani w przyszłości wprowadzania takich operacji.

  • Lubię to 1
Link to postu

API to jest przedwszystkim coś co ma pomóc programistom, sposob prezetowania mojego zapytania jest taki zeby Panu uzmysłowić co chciałbym uzyskać jak widać zrozumiał mnie Pan wiec zadanie z mojej strony zostało osiągnięte, to co Pan opisuje to przeszkody jakie Pan po drodze do siągniecia celu ma ominać zeby wspomniany wyzej programista mial lepiej. Tak moze pora otworzyć umysł i pomysleć, bo ludzie dziela sie na tych co mówi że się nie da i na tych co szukają sposobu. Wierze ze na pewno w zyciu zrobił Pan nie jedno jak każdy programista a na poczatku kazdemu wydawało się ze sie nie da ;)

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...