Skocz do zawartości

PIT-11 zbiorowo

Polecane posty

Dzień dobry,

 

sporządziłam pity-11 zbiorczo i podpisałam oraz wysłałam, następnie pobrałam UPO, z tego zbiorczego zestawienia. Kiedy wchodzę w dokumenty skarbowe, gdzie są wyszczególnione pity na osoby, mam kod 200 i informację, żebym pobrała UPO (zbiorcze jest pobrane). Kiedy chcę pobrać pojedynczo dla każdej osoby pojawia mi się błąd, że nie ma numeru referencyjnego. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji, by pobrać UPO dla każdej osoby oddzielnie i PIT-11 z numerem referencyjnym?

pobranie UPO.PNG

zbiorcze.PNG

kod 200.PNG

zbiorcze UPO.PNG

Link to postu
W dniu 23.01.2023 o 14:48, Kadry Kadry napisał:

sporządziłam pity-11 zbiorczo i podpisałam oraz wysłałam, następnie pobrałam UPO, z tego zbiorczego zestawienia. Kiedy wchodzę w dokumenty skarbowe, gdzie są wyszczególnione pity na osoby, mam kod 200 i informację, żebym pobrała UPO (zbiorcze jest pobrane). Kiedy chcę pobrać pojedynczo dla każdej osoby pojawia mi się błąd, że nie ma numeru referencyjnego. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji, by pobrać UPO dla każdej osoby oddzielnie i PIT-11 z numerem referencyjnym?

Nie ma UPO indywidualnych deklaracji, które ujęte zostały wysyłką w postaci deklaracji zbiorczej PIT-11Z. UPO jest do deklaracji zbiorczej PIT-11Z. Komunikat z kodem 200 i możliwości pobrania UPO jest typowy dla deklaracji wysłanych pojedynczo. Tutaj niepotrzebnie pojawia się dla deklaracji objętych PIT-11Z.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...