Skocz do zawartości

brak możliwości wygenerowania JPK


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Kacper Panek,

Polecane posty

[2023-01-23 11:23:30] - Niepoprawny format xml-a.
Pole DataZakupu (Data wystawienia dowodu zakupu): Wartość jest mniejsza od dopuszczalnej wartości minimalnej.
Przybliżona lokalizacja problemu w pliku:
<tns:NazwaDostawcy>X</tns:NazwaDostawcy><tns:DowodZakupu>11671/S/2022</tns:DowodZakupu><tns:DataZakupu>2022-12-28</tns:DataZakupu><tns:K_42>2194.00</tns:K_42><tns:K_43>504.62</tns:K_43></tns:ZakupWiersz><tns:ZakupWiersz><tns:LpZakupu>347</tns:LpZakupu><tns:NrDostawcy>1130089950</tns:NrDostawcy><tns:NazwaDostawcy>Y</tns:NazwaDostawcy>
 
Witam mam problem - nie chce mi stworzyć jpk-a rozliczeniowego. Wykazuje taki komunikat ( zmieniłem miesiąc rozliczenia od daty 20.12 - 31.12 na styczeń by wyeliminować błędy i tylko wykazuję mi problemy w innych dokumentach) Wersja 43.1.0
Link to postu
  • Rozwiązanie

Dzień dobry,

26 minut temu, Patryk Skibiński napisał:

Pole DataZakupu (Data wystawienia dowodu zakupu): Wartość jest mniejsza od dopuszczalnej wartości minimalnej.

Komunikat sugeruje, że w systemie pojawił się jakiś dokument, dla którego data wystawienia jest zbyt wczesna (np. 01-01-2000).

 

Proszę przejść do Ewidencji VAT zakupu, ustawić w filtrach Miesiąc odliczenia na miesiąc, za który generowany jest plik jpk, a następnie posortować pozycje według Daty wystawienia. Czy któryś z zapisów rzuca się w oczy?

Edytowane przez Kacper Panek
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...