Skocz do zawartości

Import danych z EP do KPIR- po zmianie formy kreatorem.


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Arkadiusz Cieśla,

Polecane posty

Dzień dobry,

Mam problem z zaimportowaniem przychodów do KPIR po konwersji,

po wejściu do kreatora i próbie przejścia dalej mam taki komunikat:

1.jpg.f4f1ab74caf693ecd9e8add57de30264.jpg

Baza istnieje, nazwa nie została zmieniona.

Przy jednym podmiocie ponowne wejście w kreator pomogło i dokończyłem import przychodów.

Jednak tutaj po ponownym wejściu w kreator i gdy przejdę do kolejnego okna to mam taki widok:

2.jpg.8c7ca373c7a8188f8003248cf0b84f77.jpg

Podmiot oczywiście miał sprzedaż wykazaną w EP, zmieniałem filtry na górze grida i nadal danych nie ma.

Z ciekawości sprawdziłem profilerem co się dzieje przy włączeniu tej tabeli, nie dzieje się nic, nie jest wykonywana żadna operacja.

Nazwa bazy danych jak i podmiotu nie zawiera polskich znaków ani znaków specjalnych.

Ktoś ma podobnie? albo informacje co może być przyczyną?

Wersja 1.74 HF4

Edytowane przez Wojciech Guse
stylistyka posta :)
Link to postu
  • Rozwiązanie
53 minuty temu, Wojciech Guse napisał:

Dzień dobry,

Mam problem z zaimportowaniem przychodów do KPIR po konwersji,

po wejściu do kreatora i próbie przejścia dalej mam taki komunikat:

Dzień dobry, analizujemy problem.

53 minuty temu, Wojciech Guse napisał:

Podmiot oczywiście miał sprzedaż wykazaną w EP, zmieniałem filtry na górze grida i nadal danych nie ma.

Z ciekawości sprawdziłem profilerem co się dzieje przy włączeniu tej tabeli, nie dzieje się nic, nie jest wykonywana żadna operacja.

Nazwa bazy danych jak i podmiotu nie zawiera polskich znaków ani znaków specjalnych.

Ktoś ma podobnie? albo informacje co może być przyczyną?

Wersja 1.74 HF4

Czy przychody, które były na ryczałcie były powiązane z zapisami VAT? Program importuje jedynie przychody niepowiązane z Ewidencją VAT. 

Link to postu

Właśnie też doczytałem na:

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/11297,rachmistrz-gt-–-jak-zmienic-forme-opodatkowania-z-ryczaltu-na-skale-podatkowa.html?token=IjIwMjMvMDIvMDEsIDExOjU1OjA1LS0-ZXAsICI.xGQ2v4QveU-MjT8Ol3uc8UpU-GQ

Podmiot był VATowcem, więc tak jak jest w pomocy te pozycje zostają pominięte...

Pozostaje komunikat ale ten idzie obejść wchodząc ponownie, dziękuję za odpowiedź

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...