Skocz do zawartości

Błąd przy aktualizacji SUZ z 16.19 na 17.1

Polecane posty

Witam,

Mam problem z SUZ. Aktualizowałem na naszym "serwerze" windows 10 do wersji 22H2 po czym przeprowadziłem aktualizację subiekta poprzez plik instalacyjny z 39.2.0 na 43.1.2 podczas instalacji nexo na serwerze nie zaktualizowałem się SUZ z 16.19 na 17.1. (aktualizację NEXO i SUZ przeprowadziłem na komputerach pracujących na nexo jako klienci nie było problemu). SUZ 16.19 odinstalowałem i przez instalator SUZ 17.1 próbowałem przeprowadzić ponowną instalację, bezskutecznie. Po kilku próbach postanowiłem przywrócić system przez punkt przywracania sytemu do stanu sprzed aktualizacji win 10 i nexo, SUZ wrócił ale już bez zainstalowanych sterowników, próba naprawy przez instalację 16.19 czy aktualizacja do 17. 1 nie działała. Ponownie zainstalowałem aktualizację windowsa do 22H2, SUZ dalej nie ma sterowników (usługa działa) i nie daje się naprawić/aktualizować za każdym razem instalator po zainstalowaniu sterowników i certyfikatów cofa instalację. Usługa SUZ jest uruchomiona na porcie 8000, inna aplikacja nie działa na tym porcie, firewall sprawdzony, wcześniej nie było problemów.  Subiekt Nexo na serwerze  działa normalnie. Z rzeczy nietypowych jeśli chodzi o windows to nie działa usługa podglądu zdarzeń i nie można jej uruchomić, nie wiem czy tak było wcześniej bo z niej nie korzystałem.

 

LOG z instalacji w załączniku.

 

Proszę o pomoc/sugestie, mamy dość rozbudowany system i chciałbym uniknąć stawiania serwera ponownie od świeżej instalacji windowsa.

 

Pozdrawiam Kamil

suz_screen_2.jpg

suz_screen_1.jpg

suz_screen_3.jpg

SUZ_Install.log

Link to postu

Niestety nie spotkaliśmy się z takim przypadkiem wcześniej.

W logach jest zawarta informacja o odmowie dostępu do ścieżki "C:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService\AppData\Local\Temp\InsERT\Devices\TempDrivers\c2d04510-13e8-46c6-ae09-5a8f5d88c8df"
Proszę się upewnić, że konto "USŁUGA SIECIOWA" ma dostęp do każdego katalogu ze ścieżki oraz innych katalogów w TempDrivers.
image.png.20d7e95b696ad7798a66dd007b4c62cd.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...