Skocz do zawartości

[Problem] Zmiana statusu w dokumencie "Wydanie Zewnętrzne Fiskalalne".

Polecane posty

Dzień dobry,

 

czy ktoś z Państwa spotkał się z następującym problemem: mam dokument "Wydanie zewnętrzne fiskalne" o statusie "O". Gdy chcę zmienić status na wydany program podczas wykonywania tej operacji się wyłącza. Po ponownym uruchomieniu programu dokument oznaczony jest jako zablokowany przez użytkownika, który wcześniej wykonywał zmianę statusu, pomimo, że dokument nigdzie nie jest otwarty, a użytkownik wspomniany w komunikacie nie jest zalogowany. Po jakim czasie blokada znika, ale zmiana statusu dokumenty znowu wyłącza program. I tak w kółko.

 

Problem dotyczy jednego dokumentu. W tym czasie zmiana statusu wykonywała była na kilku innych i nie było tego problemu.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Od tego tak naprawdę zacząłem działać i niestety nie pomogło.

 

Ogólnie dziwna sytuacja: pogrzebałem w kopiach zapasowych i wychodzi na to, że dzień po powstaniu dokumentu był on edytowalny, natomiast po czterech dniach, kiedy to wykonałem kolejną archiwizacje, błąd się pojawił.

Dokument też w tym czasie na pewno nie był edytowany (informacja z sygnatury dokumentu obiektu), więc raczej wykluczaj sytuację w której podczas pracy z dokumentem program Subiekt wyłączył się awaryjnie- w tym okresie UPS kończył żywot i trzy razy odciął zasilanie, zanim doszedł nowy.

Link to postu

Dziękuję za informację. W tym momencie muszę poprosić Pana o wysłanie do nas danych diagnostycznych. Proszę zmienić status raz jeszcze i po wysypaniu się programu wygenerować i wysłać do nas dane na formularz kontaktowy. Poniżej przesyłam przydatne tematy e-Pomocy technicznej:

W formularzu kontaktowym proszę zaznaczyć kontynuując korespondencję z InsERT (posiadam numer zgłoszenia) i w polu Nr zgłoszenia proszę wpisać 101242.

 

Dodatkowo chciałbym prosić o dokładny opis, jak wykonuje Pan zmianę statusu dokumentu i dołączenie tego opisu do formularza kontaktowego.

Ponadto proszę sprawdzić, czy zmiana statusu z poziomu widoku edycji sprzedaży fiskalnej z zakładki z listą podległych dokumentów WZ również generuje problemy. Tę informację również proszę dołączyć do formularza kontaktowego.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...